امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ مصادف با Tuesday 24 April 2018
منو اصلی
22 بار
0 دیدگاه
ذخیره کن
ارسال کن
کپی کن
بزرگ
  
کوچک

گزارش تسنیم از جلسه استیضاح وزیرکشاورزی؛ واردات محصولات تراریخته نتوانست «حجتی» را برکنار کند

گزارش تسنیم از جلسه استیضاح وزیرکشاورزی؛ واردات محصولات تراریخته نتوانست «حجتی» را برکنار کند

گزارش تسنیم از جلسه استیضاح وزیرکشاورزی؛ واردات محصولات تراریخته نتوانست «حجتی» را برکنار کند

گزارش تسنیم از جلسه استیضاح وزیرکشاورزی؛ واردات محصولات تراریخته نتوانست «حجتی» را برکنار کند

گزارش تسنیم از جلسه استیضاح وزیرکشاورزی؛ واردات محصولات تراریخته نتوانست «حجتی» را برکنار کند
گزارش تسنیم از جلسه استیضاح وزیرکشاورزی؛ واردات محصولات تراریخته نتوانست «حجتی» را برکنار کند
شناسه خبر : 5033 | سرویس : آخرین اخبار , اقتصادی چهارشنبه ۲۳ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه 23 اسفند) مجلس شورای اسلامی، به ریاست علی لاریجانی و با حضور اکثریت نمایندگان در حالی  آغاز شد که استیضاح محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی در دستورکار این جلسه قرار داشت. رئیس جمهور همانند جلسات قبلی استیضاح وزرای کابینه‌اش، از جمله جلسه علنی روز گذشته مجلس که به بررسی طرح استیضاح وزرای کار و ...


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه 23 اسفند) مجلس شورای اسلامی، به ریاست علی لاریجانی و با حضور اکثریت نمایندگان در حالی  آغاز شد که استیضاح محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی در دستورکار این جلسه قرار داشت.

رئیس جمهور همانند جلسات قبلی استیضاح وزرای کابینه‌اش، از جمله جلسه علنی روز گذشته مجلس که به بررسی طرح استیضاح وزرای کار و راه و شهرسازی اختصاص داشت، در این نشست هم غایب بود.

براساس آیین‌نامه داخلی مجلس، در جلسه بررسی استیضاح وزرا، نمایندگان استیضاح کننده دو ساعت فرصت دارند تا علل استیضاح وزیر مربوطه را در صحن علنی تشریح کنند. سپس وزیری که مورد استیضاح قرار گرفته فرصتی ۳ ساعتی دارد تا از خود دفاع کند. البته وزیر مجاز است بخشی از وقت خود را به نمایندگانی بدهد که قصد دفاع از او را دارند. 

**در وزارت جهاد کشاورزی بازنشستگان به کار گرفته می‌شوند

علی وقفچی نماینده مردم زنجان در جریان بررسی استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی و در موافقت با این استیضاح گفت: از همان ابتدا که آقای حجتی به عنوان وزیر جهاد کشاورزی  به مجلس معرفی شد با این کار مخالف بودم و در جلسه‌ای خصوصی نیز به ایشان این موضوع را گفتم.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اینکه با وجود تذکرات متعدد نمایندگان و کارشناسان همچنان از افراد بازنشسته در مدیریت‌های وزارت جهاد کشاورزی استفاده می‌شود، افزود: به طور نمونه رئیس سازمان حفظ نباتات بیش از ۳۰ سال سابقه خدمت دارد، معاون امور دام ۳۱ سال سابقه کار دارد، معاون زراعت ۱۰ سال پیش بازنشسته شده است، معاون باغبانی ۱۰ سال قبل بازنشسته شد، معاون اداری و پشتیبانی ۱۰ سال قبل بازنشسته شده است، معاون بازرگانی نیز ۱۲ سال پیش بازنشسته شده است، معاون اقتصادی نیز ۳۵ سال سابقه کار دارد، مدیر کل انسانی نیز ۱۲ سال پیش بازنشسته شده است و همچنین سفیر ایران در یونسکو بیش از ۱۰ سال پیش بازنشسته شده است. آقای حجتی باید بگوید آیا در کشور قحط‌الرجال داریم که بازنشستگان را دوباره به کار گمارده است؟ (متن کامل)

**«حجتی» و دولتمردان عامل به خاک سیاه نشستن کشاورزان هستند

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، در جریان استیضاح محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی به عنوان نماینده موافق استیضاح، طی سخنانی اظهار داشت: بخش کشاورزی عامل رشد و توسعه کشورها بوده و در رفاه جامعه، تولید ناخالص ملی و رشد اقتصادی نقش اساسی دارد.

وی افزود: بنده از طرف قشر مظلوم کشاورز و به عنوان یک کشاورز زاده ضمن تشکر از زحمات آقای حجتی انتقاداتی درباره صیانت از حقوق عشایر و کشاورزان از آقای وزیر دارم.

نماینده مردم اردبیل با اشاره به مشکلات کشاورزان و عشایر کشور  گفت: آقای حجتی شما به همراه دولتمردان بیشترین نقش را در به خاک سیاه نشستن کشاورزان، دامداران و روستاییان ایفا کرده‌اید و با سوءمدیریت، بی‌تدبیری و بی‌حالی خود باعث مرگ آنان شده‌اید. کشاورزان، دامدان و عشایر غیور مرده‌اند و تنها تشییع‌کننده می‌خواهند.( متن کامل)

**جلوی واردات محصولات تراریخته به کشور گرفته نمی‌شود

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در موافقت با استیضاح وزیر جهاد کشاورزی گفت: آقای حجتی، شما باید قیمت خرید تضمینی گندم در سال ۹۷ را مهرماه امسال مشخص می‌کردید که هنوز این کار انجام نشده است.

وی با اشاره به ورود محصولات تراریخته به کشور گفت: وظیفه تولید، واردات و توزیع این محصولات برعهده وزارت کشاورزی است اما چرا جلوی واردات و توزیع اینگونه محصولات خصوصا برنج تراریخته به کشور گرفته نمی‌شود. در حالی که کشاورزان کشور گندم می‌کارند شما گندم وارد می‌کنید.

نماینده مردم ارومیه در مجلس تصریح کرد: در تولید پنبه کشور ما در استانهای گلستان و سیستان و بلوچستان روزی جزو بهترین تولیدکنندگان آن بود اما امروز به یکی از وارد کنندگان پنبه تبدیل شده است و این نتیجه عملکرد شما در وزارت کشاورزی است. (متن کامل)

 **مدیران وزارت کشاورزی ۷۰۰هکتار زمین را متری ۱۳هزار تومان فروختند

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم، در جریان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در موافقت با این استیضاح، گفت: امروز شاهد واردات بی‌رویه محصولات کشاورزی هستیم که توازن در محصولات داخلی را به‌هم زده است.

نوروزی گفت: وزارت کشاورزی برای حفظ جنگل‌ها هیچ برنامه‌ای ندارد،‌همین ۷۰۰ هکتار که در رباط‌کریم جزء منابع طبیعی است ۱۰ روز قبل مسئولان شما امضا کردند و زمینی که متری یک میلیون تومان است را به سرمایه‌داری که تابعیت ترکمنستانی دارد متری ۱۳ هزار تومان دادند،‌من به مدیران شما گفتم که دولت بخرد، خاک بر سر من که مسئولین این مملکت باید از سرمایه‌داری که ۷۰۰ هکتار ما را غارت کرده باز ۷۰۰ هکتار دیگر را واگذار کند. من به استاندار گفتم، به مسئولان دیگر گفتم چرا این کار را می‌کنید، چرا مملکت را به باد می‌دهید، چرا زمین‌های کشاورزی را از بین می‌برید، چه کرده‌اید برای این کشور،‌دو کاری که انجام داده‌اید را بگویید.(متن کامل)

** کشاورزی که زکات می‌داد اکنون مستحق دریافت زکات شده است

زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه، در جریان استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی ضمن موافقت با استیضاح وزیرکشاورزی، گفت: در ماده ۱۸ قانون توزیع عادلانه آب، صدور پروانه برای حق آبه‌داران به عهده وزارت کشاورزی است همچنین  در ماده ۲۱ قانون توزیع عالانه آب آمده که تقسیم و توزیع آب بخش کشاورزی و گرفتن آب بها به عهده جهاد کشاورزی است.

سعیدی خطاب به حجتی گفت: آقای حجتی کشاورزی که پیش از این زکات می‌داد اکنون با این وضعیت کشاورزی، زکات می‌گیرد.(متن کامل)

پس از اظهارات نمایندگان موافق استیضاح حجتی، وزیر جهاد کشاورزی با حضور در جایگاه به دفاع از عملکرد خود پرداخت.

**حجتی: تولیدات کشاورزی ۲۵ میلیون تن افزایش داشته است

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در جلسه استیضاح خود در صحن علنی مجلس طی سخنانی در دفاع از عملکرد خود، اظهار داشت: اگر بنده عرایضی را در این جلسه مطرح می‌کنم به منزله این نیست که نارسایی در عملکرد ما وجود ندارد و امیدوارم با تذکرات شما و پیگیری‌های نمایندگان روز به روز ضعف‌ها و نارضایتی‌ها کاهش یابد.

وی افزود: اگر توفیقی در این حوزه بود که به شهادت آمار توفیقاتی ایجاد شده است، مرهون زحمات کشاورزان و حمایت‌های دولت و مجلس بوده است و بنده کوچکترین سهمی در آن ندارم.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه سیاست‌های وزارت جهاد و کشاورزی براساس سیاستهای کلی نظام و قانون برنامه و سیاست‌هایی که در اقتصاد مقاومتی آمده است، حرکت می‌کند، گفت: امسال نگاه این بود که از ظرفیت‌های دیده نشده دولت علی رغم محدودیت‌ها، کمبودها، بی آبی‌ها و خشکسالی‌ها استفاده شود و معتقدیم ظرفیت بالقوه زیادی با تمام محدودیت‌ها هنوز در کشور وجود دارد.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: خوشبختانه با رفع برخی موانع تولید و توسعه صادرات، براساس آمارهای بانک مرکزی رشد شاخصهای مربوط در این حوزه به طور متناوب مثبت بوده است. به طوری که تولید کشور از ۹۷ میلیون تن به ۱۲۲ میلیون تن رسیده است و ۲۵ میلیون تن افزایش تولید داشتیم. علی رغم اینکه مصرف آب در بخش کشاورزی طی این سال‌ها به مراتب کمتر از سال‌های پیش بوده است و واردات کشور هم در این راستا کاهش یافته بود.(متن کامل)

** حجتی وزارتخانه‌ «ورشکسته‌ای» را تحویل گرفت

 حبیب‌الله نیکزادی‌پناه نماینده مردم بم، در مخالفت با استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: آقای حجتی را همه نمایندگان به خوبی می‌شناسند، ایشان جزو سنگرسازان بی‌سنگر در دوران دفاع مقدس بوده و در دوران سازندگی پس از جنگ نیز در استان‌های مختلف در حال خدمت رسانی به مردم بودند و در این فعالیت‌ها همواره نقش مثبتی را ایفا کردند.

نیکزادی‌پناه با بیان اینکه مشکلی که ما داریم این است که مسائل را بروز نگاه می‌کنیم و به سابقه یک وزارتخانه توجهی نداریم، گفت: ما باید ببینیم که آقای حجتی چه وزارتخانه‌ای را تحویل گرفت. وزارتخانه‌ای که با سوء مدیریت اداره می‌شد و در حال ورشکستگی بود.

نماینده مردم بم در مجلس افزود: روزی که آقای حجتی وزارتخانه جهاد کشاورزی را تحویل گرفت، تخم‌مرغ، شکر، لبنیات و گندم مورد نیاز کشور را وارد می‌کردیم، ولی در زمان تصدی ایشان در این چند ساله مشکل واردات اقلام مذکور حل شده است اما آقای حجتی اینقدر محجوب هستند که این دستاوردها را بازگو نمی‌کنند و نمی‌گویند که وزارت جهاد کشاورزی را از نابودی نجات دادند.(متن کامل)

**به خاطر خون شهدا وارد فعالیت اقتصادی خارج از وزارتخانه نشویم

محسن کوهکن نماینده مردم لنجان، در جریان برگزاری جلسه استیضاح محمود حجتی در موافقت با این استیضاح اظهار کرد: مجموعه فرمایشاتی که آقای حجتی داشتند یک گزارش خوب برای مردم است اما من خطاب به نمایندگان مجلس می‌گویم، آیا نوع گزارشی که شما می‌خواهید همان گزارشی است که ایشان به مردم می‌دهند؟

نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: ما نباید وارد فعالیت‌های اقتصادی بشویم و خارج از حیطه وزارتخانه فعالیت اقتصادی کنیم بیایید به خاطر خون شهدا این کار را نکنیم. آنچه که به اعتماد مردم لطمه می‌زند اینهاست. افتخار خانواده شهید این است که وقتی برادر شهید وارد وزارتخانه می‌شود و از وزارتخانه خارج می‌شود اموال او افزایش نیابد.( متن کامل)

**واردات محصولات تراریخته سبب رواج سرطان شده است

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود،  در جریان بررسی استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در موافقت با استیضاح محمود حجتی، اظهار داشت: وزیر جهاد کشاورزی ۵ سال فرصت داشته که مشکلات عدیده این وزارتخانه را حل کند. ما باید حق خود و مردم را بگیریم.

وی افزود: برخی می‌گویند در موافقت با استیضاح وزیر جهاد صحبت نکنم و برخی مشکلات مربوط به او نیست، پس مشکلات را به وزیر نفت بگوییم؟!

لاهوتی همچنین خطاب به حجتی تأکید کرد: شما از کشورهایی که دارای محصولات تراریخته هستند، واردات داشته‌اید درصورتی که ما در برنامه ششم واردات محصولات تراریخته را ممنوع کرده بودیم؛ شما سرطان را در این کشور رواج دادید.(متن کامل)

 **این مجلس قصد کمک به دولت را دارد

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت، در جلسه استیضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی به عنوان نماینده مخالف استیضاح اظهار داشت: اینکه یک استیضاح دارای ۴۶ بند است که در نوع خود بی‌سابقه است و جای تعجب دارد.

وی افزود: تولید محصولات کشاورزی در سال ۹۲ مقدار ۹۷ میلیون تن بود که در سال ۹۶ به ۱۲۲ میلیون تن رسید. همچنین تولید انواع محصولات کشاورزی از سال ۹۲ تا ۹۶ سالیانه ۵ میلیون تن بود که مقدار قابل توجهی است.

جعفرزاده ایمن آبادی در مجلس با بیان اینکه اصل ۵۷ اصل تفکیک قوا است، گفت: تقابل بین قوا قابل قبول نیست. این استیضاح مانند دادگاه است. مگر دادگاه سوال نمی‌کند؟ برخورد و تقابل بین دولت و مجلس قابل قبول نیست.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: فاصله بین رئیس دولت و مجلس اضافه شده است و این مجلس قصد دارد به دولت کمک کند تا یک فضای تعاملی و خوبی برای حل مشکلات مردم ایجاد کند.(‌متن کامل

**حجتی وزیر ماند

در پایان بررسی طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی و پس از رای گیری از نمایندگان، محمود حجتی از مجموع ۲۲۹ رای ماخوذه، با ۱۰۵رای موافق، ۱۱۷ رای مخالف و ۷ رای ممتنع در سمتش ابقا شد.

انتهای پیام/Source link

لینک مطلب : http://tsenews.com/?p=5033


مطالب مرتبط با مطلب
دیدگاه کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .:TSENEWS:. در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال دیدگاهآخرین اخبار

از «حاشیه بازار ۲ تا ده میلیون تومانی برخی خودروها» تا «روایت قابل تامل جهانگیری از آمار پیش‌فروش سکه»

از «حاشیه بازار ۲ تا ده میلیون تومانی برخی خودروها» تا «روایت قابل تامل جهانگیری از آمار پیش‌فروش سکه»

از «حاشیه بازار ۲ تا ده میلیون تومانی برخی خودروها» تا «روایت قابل تامل جهانگیری از آمار پیش‌فروش سکه»

از «حاشیه بازار ۲ تا ده میلیون تومانی برخی خودروها» تا «روایت قابل تامل جهانگیری از آمار پیش‌فروش سکه»
از «حاشیه بازار ۲ تا ده میلیون تومانی برخی خودروها» تا «روایت قابل تامل جهانگیری از آمار پیش‌فروش سکه»

آشفته‌بازار بی‌نظارت خودرو

آشفته‌بازار بی‌نظارت خودرو

آشفته‌بازار بی‌نظارت خودرو

آشفته‌بازار بی‌نظارت خودرو
آشفته‌بازار بی‌نظارت خودرو

دلار تنها تا ۲ سال آینده ارز مبنای گزارشگری خواهد بود

دلار تنها تا ۲ سال آینده ارز مبنای گزارشگری خواهد بود

دلار تنها تا ۲ سال آینده ارز مبنای گزارشگری خواهد بود

دلار تنها تا ۲ سال آینده ارز مبنای گزارشگری خواهد بود
دلار تنها تا ۲ سال آینده ارز مبنای گزارشگری خواهد بود

ریزش نرخ سکه و طلا در بازارهای جهانی و داخلی

ریزش نرخ سکه و طلا در بازارهای جهانی و داخلی

ریزش نرخ سکه و طلا در بازارهای جهانی و داخلی

ریزش نرخ سکه و طلا در بازارهای جهانی و داخلی
ریزش نرخ سکه و طلا در بازارهای جهانی و داخلی

سرمایه بانک جهانی ۱۳ میلیارد دلار افزایش می‌یابد

سرمایه بانک جهانی ۱۳ میلیارد دلار افزایش می‌یابد

سرمایه بانک جهانی ۱۳ میلیارد دلار افزایش می‌یابد

سرمایه بانک جهانی ۱۳ میلیارد دلار افزایش می‌یابد
سرمایه بانک جهانی ۱۳ میلیارد دلار افزایش می‌یابد

عقب نشینی سایپا از گرانی محصولات+ بخشنامه

عقب نشینی سایپا از گرانی محصولات+ بخشنامه

عقب نشینی سایپا از گرانی محصولات+ بخشنامه

عقب نشینی سایپا از گرانی محصولات+ بخشنامه
عقب نشینی سایپا از گرانی محصولات+ بخشنامه

چوب حراج به ۴۸۵ هزار سکه

چوب حراج به ۴۸۵ هزار سکه

چوب حراج به ۴۸۵ هزار سکه

چوب حراج به ۴۸۵ هزار سکه
چوب حراج به ۴۸۵ هزار سکه

۱۶ قلم کالای وارداتی یارانه ارزی می گیرند + اسامی

۱۶ قلم کالای وارداتی یارانه ارزی می گیرند + اسامی

۱۶ قلم کالای وارداتی یارانه ارزی می گیرند + اسامی

۱۶ قلم کالای وارداتی یارانه ارزی می گیرند + اسامی
۱۶ قلم کالای وارداتی یارانه ارزی می گیرند + اسامی

بخشنامه‎ای که بازار خودرو را بهم ریخت/ افزایش ۳ تا ۴ میلیونی قیمت‎ها طی امروز + جدول قیمت خودرو

بخشنامه‎ای که بازار خودرو را بهم ریخت/ افزایش ۳ تا ۴ میلیونی قیمت‎ها طی امروز + جدول قیمت خودرو

بخشنامه‎ای که بازار خودرو را بهم ریخت/ افزایش ۳ تا ۴ میلیونی قیمت‎ها طی امروز + جدول قیمت خودرو

بخشنامه‎ای که بازار خودرو را بهم ریخت/ افزایش ۳ تا ۴ میلیونی قیمت‎ها طی امروز + جدول قیمت خودرو
بخشنامه‎ای که بازار خودرو را بهم ریخت/ افزایش ۳ تا ۴ میلیونی قیمت‎ها طی امروز + جدول قیمت خودرو

احتمال قریب الوقوع جنگ اقتصادی جدید میان آمریکا و چین

احتمال قریب الوقوع جنگ اقتصادی جدید میان آمریکا و چین

احتمال قریب الوقوع جنگ اقتصادی جدید میان آمریکا و چین

احتمال قریب الوقوع جنگ اقتصادی جدید میان آمریکا و چین
احتمال قریب الوقوع جنگ اقتصادی جدید میان آمریکا و چین

ترویج اندیشه حمایت از کالای ایرانی دستور کار هفته کارگر

ترویج اندیشه حمایت از کالای ایرانی دستور کار هفته کارگر

ترویج اندیشه حمایت از کالای ایرانی دستور کار هفته کارگر

ترویج اندیشه حمایت از کالای ایرانی دستور کار هفته کارگر
ترویج اندیشه حمایت از کالای ایرانی دستور کار هفته کارگر

مصوبه سهمیه ورود کالای همراه مسافر از مناطق آزاد ابلاغ شد

مصوبه سهمیه ورود کالای همراه مسافر از مناطق آزاد ابلاغ شد

مصوبه سهمیه ورود کالای همراه مسافر از مناطق آزاد ابلاغ شد

مصوبه سهمیه ورود کالای همراه مسافر از مناطق آزاد ابلاغ شد
مصوبه سهمیه ورود کالای همراه مسافر از مناطق آزاد ابلاغ شد

سازمان برنامه بودجه مسئول تخصیص تنخواه یارانه ارزی برای واردات شد + سند

سازمان برنامه بودجه مسئول تخصیص تنخواه یارانه ارزی برای واردات شد + سند

سازمان برنامه بودجه مسئول تخصیص تنخواه یارانه ارزی برای واردات شد + سند

سازمان برنامه بودجه مسئول تخصیص تنخواه یارانه ارزی برای واردات شد + سند
سازمان برنامه بودجه مسئول تخصیص تنخواه یارانه ارزی برای واردات شد + سند

وزش باد شدید در بیشتر شهرها

وزش باد شدید در بیشتر شهرها

وزش باد شدید در بیشتر شهرها

وزش باد شدید در بیشتر شهرها
وزش باد شدید در بیشتر شهرها

تعیین حقوق ورودی ۵ درصدی برای واردات تخم مرغ + سند

تعیین حقوق ورودی ۵ درصدی برای واردات تخم مرغ + سند

تعیین حقوق ورودی ۵ درصدی برای واردات تخم مرغ + سند

تعیین حقوق ورودی ۵ درصدی برای واردات تخم مرغ + سند
تعیین حقوق ورودی ۵ درصدی برای واردات تخم مرغ + سند

از قحطی در تبریز تا آغاز جنگ نفتکش ها توسط عراق با ایران

از قحطی در تبریز تا آغاز جنگ نفتکش ها توسط عراق با ایران

از قحطی در تبریز تا آغاز جنگ نفتکش ها توسط عراق با ایران

از قحطی در تبریز تا آغاز جنگ نفتکش ها توسط عراق با ایران
از قحطی در تبریز تا آغاز جنگ نفتکش ها توسط عراق با ایران

دعوای ترامپ و اوپک بر سر قیمت نفت

دعوای ترامپ و اوپک بر سر قیمت نفت

دعوای ترامپ و اوپک بر سر قیمت نفت

دعوای ترامپ و اوپک بر سر قیمت نفت
دعوای ترامپ و اوپک بر سر قیمت نفت

از «ریزش شدید شاخص کل بورس تهران» تا «واردات هزار خودرو وارداتی در فرودین ماه»

از «ریزش شدید شاخص کل بورس تهران» تا «واردات هزار خودرو وارداتی در فرودین ماه»

از «ریزش شدید شاخص کل بورس تهران» تا «واردات هزار خودرو وارداتی در فرودین ماه»

از «ریزش شدید شاخص کل بورس تهران» تا «واردات هزار خودرو وارداتی در فرودین ماه»
از «ریزش شدید شاخص کل بورس تهران» تا «واردات هزار خودرو وارداتی در فرودین ماه»

فیلم/ داستان خودروی برقی جمشید آرین و درخواست ۲۰ میلیارد تومانی

فیلم/ داستان خودروی برقی جمشید آرین و درخواست ۲۰ میلیارد تومانی

فیلم/ داستان خودروی برقی جمشید آرین و درخواست ۲۰ میلیارد تومانی

فیلم/ داستان خودروی برقی جمشید آرین و درخواست ۲۰ میلیارد تومانی
فیلم/ داستان خودروی برقی جمشید آرین و درخواست ۲۰ میلیارد تومانی

پرده‌برداری اینتل از یک پردازنده سریع و جدید

پرده‌برداری اینتل از یک پردازنده سریع و جدید

پرده‌برداری اینتل از یک پردازنده سریع و جدید

پرده‌برداری اینتل از یک پردازنده سریع و جدید
پرده‌برداری اینتل از یک پردازنده سریع و جدید
شنیده های بازار
تبلیغات
تبلیغات