امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ مصادف با Tuesday 14 August 2018
منو اصلی
40 بار
0 دیدگاه
ذخیره کن
ارسال کن
کپی کن
بزرگ
  
کوچک

تشریح عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار در رشد بازار|های‌وب رفع ابهام کند نمادش باز می‌شود

تشریح عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار در رشد بازار|های‌وب رفع ابهام کند نمادش باز می‌شود

تشریح عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار در رشد بازار|های‌وب رفع ابهام کند نمادش باز می‌شود

تشریح عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار در رشد بازار|های‌وب رفع ابهام کند نمادش باز می‌شود

تشریح عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار در رشد بازار|های‌وب رفع ابهام کند نمادش باز می‌شود
تشریح عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار در رشد بازار|های‌وب رفع ابهام کند نمادش باز می‌شود
شناسه خبر : 688 | سرویس : آخرین اخبار , بازار سرمایه دوشنبه ۲۷ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it. رئیس سازمان بورس و اوراق بهاداربا تشریح عوامل موثر در رشد بازار سرمایه اظهار داشت: هر زمان که مدیران شرکت های‌وب نسبت به رفع ابهامات اطلاعاتی اقدام کنند نماد این شرکت بازگشایی می‌شود. به گزارش رادیوسهام ، شاپور محمدی در نشست ...Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

تشریح عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار در رشد بازار|های‌وب رفع ابهام کند نمادش باز می‌شود

رئیس سازمان بورس و اوراق بهاداربا تشریح عوامل موثر در رشد بازار سرمایه اظهار داشت: هر زمان که مدیران شرکت های‌وب نسبت به رفع ابهامات اطلاعاتی اقدام کنند نماد این شرکت بازگشایی می‌شود.

به گزارش رادیوسهام ، شاپور محمدی در نشست خبری صبح امروز با تاکید بر افشای اطلاعات در بازار سرمایه گفت: باید سهامداران با توجه به اطلاعات یک شرکت نسبت به خرید سهام آن اقدام کنند و یکی از وظایف مهم سازمان بورس افشای اطلاعات است که ازاین طریق ریسک شرکت‌ها مورد توجه قرار بگیرد.

وی با توصیه به مردم برای خرید سهام در بازار سرمایه تاکید کرد: بارها تاکید کرده‌ام و باز هم توصیه می‌کنم که به جای تک سهم، سبد سهام تشکیل شود و سهامداران سبد سهام را خریداری کنند.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه درهیچ بازار مالی دنیا سوددهی شرکت‌ها تضمین نمی‌شود گفت: در هیچ کجای دنیا هیچ کس نمی‌تواند تضمین کند که شرکتی زیان‌ده نخواهد بود وهمواره سودده باشد و افت سود نداشته باشد اما وقتی سبد سهام تشکیل می‌شود ریسک سرمایه‌گذاری کاهش پیدا می کند.

محمدی با تاکید بر اینکه توصیه من به علاقه‌مندان به ورود بازار سرمایه و سهامداران استفاده از مشاوران امین و سالم است گفت: علاقه‌مندان باید توجه داشته باشند که از نظر تحلیل‌گران حرفه‌ای برای پیش‌بینی بازار استفاده کنند.

تشریح عوامل موثر در رشد بازار سرمایه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه خوشبختانه این روزها شاهد رشد بازار سرمایه هستیم اظهار داشت: عوامل داخلی و خارجی باعث رشد بازار شده است که تحولات بین‌المللی از جمله افزایش قیمت نفت و افزایش بهای فلزات اساسی از جمله عوامل بین‌المللی موثر در رشد بازار بودند.

محمدی با اشاره به عوامل تاثیرگذار داخلی در رشد بازار گفت: از جمله تحولات داخلی تاثیرگذار در رشد بازار سرمایه کاهش نرخ سود بانکی بوده است که این سیاست درست دولت جای تقدیر و تشکر دارد.

وی ادامه داد: در کنار کاهش نرخ سود بانکی سازمان بورس صندوق‌ها را به طور دقیق کنترل می‌کند و مقررات به درستی به اجرا می‌رسند تا مجموعه این عوامل منجر به کاهش نرخ اوراق شود.

وی ادامه داد: همچنین اعطای تسهیلات از سوی دولت منجر به سودآوری بنگاه‌ها شده است. کاهش نرخ کارمزدها، افزایش شفافیت و کاهش نرخ تامین مالی باعث شده تا صنایع مختلف در شرکت‌ها تاثیر مثبت بگذارند و موجب سوددهی شرکت‌ها و در نهایت تقویت بازار سرمایه شوند.

این مقام مسئول تاکید کرد: البته در این جریان سعی سازمان بورس بر کنترل بازار است و هیچ شرکتی با ترفندهایی خاص نسبت به قیمت‌سازی‌ها اقدام نکند.

محمدی همچنین با تاکید بر اینکه فرمولی که در بازار سرمایه ایران برای شاخص استفاده می‌شود همان فرمولی است که در بازارهای بین‌المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد گفت: اینکه شرکت‌های مختلف از رشد شاخص به صورت متفاوت تاثیر پذیرفته‌اند یک امر طبیعی است چرا که شاخص به صورت یکنواخت رشد نمی‌کند و زیربخش‌های آن تاثیر متفاوتی از رشد شاخص می‌پذیرند.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به صنایع و شرکت‌هایی که از ابتدای دولت دوازدهم بر روی شاخص تاثیرگذاشته‌اند گفت: از ابتدای دولت دوازدهم فلزات اساسی بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ واحد، محصولات شیمیایی ۳هزار و ۶۸۶ واحد، فرآوردهای سوخت هسته‌ای ۲هزار و ۷۸۱ واحد، استخراج‌های کان‌های فلزی هزار و ۷۱۹ واحد، بخش مخابرات هزار و ۹۳ واحد، فولاد مبارکه اصفهان ۲ هزار و ۱۸۲ واحد، پتروشیمی خلیج فارس هزار و ۲۹۲ واحد، صنایع مس ایران ۸۹۶ واحد، سرمایه‌گذاری غدیر ۵۱۸ واحد و پالایش نفت بندرعباس ۸۵۳ واحد بر روی شاخص تاثیر گذاشته‌اند که البته سایر شرکت‌ها هم تاثیر مثبت بر روی رشد شاخص داشته‌اند و نباید تصور کنیم که فقط شرکت‌های بزرگ بر روی شاخص موثر هستند.

محمدی ادامه داد: در دنیا رشد شاخص ناشی از دو منبع رشد سود و ارزش حال فرصت‌های آتی است بنابراین زمانی که خوشبینی‌هایی در بازار ایجاد شود باعث رشد شاخص می‌شود.

وی تاکید کرد: توصیه من به سرمایه‌گذاران تحلیل وضعیت شرکت‌های حاضر در بورس است. یعنی همزمان با مورد توجه قرار دادن وضعیت یک شرکت صنعت را هم مورد توجه قرار دهند.

کاهش سهم صندوق‌ها در سپرده‌ها

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه در حال حاضر ارزش صندوق‌های بازار سرمایه ۱۵۰ هزار میلیارد تومان است گفت: ۷۰ درصد این صندوق‌ها در سپرده‌ها هستند و امیدواریم که بتوانیم این سهم را کاهش دهیم.

وی تاکید کرد: صندوق‌ها به صورت جدی کنترل می‌شوند تا نرخ‌های مورد تصویب شورای پول و اعتبار را رعایت کنند.

محمدی تاکید کرد: سازمان بورس تا حد توان خود نسبت به افشای اطلاعات اقدام می‌کند اما حق نداریم خود را جای کارشناسان و حسابرسان قرار دهیم. ما اطلاعات افشا می‌کنیم و سهامداران بنا بر اطلاعات افشا شده از سوی سازمان باید تصمیم‌گیری کند.

محمدی افزود: البته جلوی هر حرکتی که جهت قیمت را در بازار سرمایه غلط جلوه دهد می‌گیریم و درخواستمان از این افراد برگشت به مدار مقررات است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر افشای اطلاعات در بورس ایران بیشتر از بورس استانبول است.

معاملات های‌وب باطل نشده است

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به توقف نماد شرکت های‌وب و وضعیت این شرکت در حال حاضر اظهار داشت: زمانی که این شرکت پذیرش شد تمام اطلاعات آن را افشا کردیم و فرآیند پذیرش این شرکت به درستی به اجرا رسید.

محمدی با بیان اینکه سازمان بورس نسبت به اطلاعاتی که خارج از کدال منتشر می‌شود حساسیت مقرراتی دارد گفت: وقتی که اطلاعات این شرکت خارج از کودال منتشر شد ابهاماتی به وجود آمد و ما از این شرکت درخواست کردیم تا اطلاعات قرارداد را افشا کندوقتی که این شرکت به سوالات کارشناس سازمان بورس پاسخ داد، پاسخ‌ها را در سایت اعلام کردیم و نماد این شرکت بازگشایی شد.

وی ادامه داد: بعد از بازگشایی نماد های‌وب، دربار اول، دوباره اطلاعات مالی این شرکت خارج از سایت کدال گردش پیدا کرد  و ابهاماتی هم در فرآیند عرضه و تقاضای این شرکت ایجاد شد بنابراین از آنجایی که یکی از وظایف سازمان بورس پیشیگری است نسبت به توقف دوباره نماد این شرکت اقدام کردیم.

محمدی تاکید کرد: هر زمان که مدیران این شرکت نسبت به رفع این ابهامات اقدام کنند و اصلاحات انجام شود نماد شرکت دوباره باز می‌شود.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با تاکید بر اینکه معاملات های‌وب باطل نشده است گفت: معاملات همین امروز هم تا قبل از ساعت ۲ قطعی نیست و تاکید می‌کنم هیچ‌یک از معاملات های‌وب باطل نشده است.

وی ادامه داد: عدم تایید معاملات با ابطال معاملات فرق دارد و ما هرگز نگفتیم معاملات این شرکت باطل شده است.

محمدی ادامه داد: سازمان بورس موظف افشای اطلاعات است و بعد از اطلاع‌رسانی سهامداران هستند که نسبت به خرید یا فروش سهام تصمیم‌ می‌گیرند.

وی گفت: تمام تلاش ما این است که نماد های‌وب در کوتاه‌ترین مدت زمان باز شود مشروط بر اینکه این شرکت نسبت به رفع ابهامات اقدام کند.

بانکی‌ها صورت مالی نمی‌دهند تا نمادشان باز شود

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه متاسفانه نماد برخی از بانک‌هادر بازار سرمایه متوقف است و مردم نمی‌توانند درباره سهام این بانک‌ها  تصمیم بگیرند گفت: از بسته ماندن نماد بانک‌ها که افراد زیادی هم سهام این شرکت را خریداری کرده‌اند متاسف هستیم.

محمدی تاکید کرد: عدم بازگشایی نماد بانک‌ها در بازار سرمایه به دلیل عدم ارائه صورت مالی بانک‌ها است و اگر مجامع تشکیل شود و صورت‌های مالی را در اختیار ما  بگذارند نماد این شرکت‌ها هم باز می‌شود و از نظر ما هیچ مشکلی برای باز کردن نماد بانکی وجود ندارد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه نماد دو بانک اخیراً بازگشایی شد گفت: تا زمانی که شرکت‌ها صورت‌ مالی خود را ارائه ندهند امکان بازگشایی نماد وجود ندارد البته جرایمی هم برای شرکت‌هایی که صورت مالی ارائه نمی‌دهند در نظر گرفته‌ایم اما این جرایم مالی در بازگشایی برخی از نمادها موثر و در برخی از نمادها موثر نیست.

آمادگی راه‌اندازی بازار ارزی را داریم

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در صورت توافق با بانک مرکزی آمادگی راه‌اندازی بورس ارزی را داریم.

حقوق سهامداران کنتورسازی را احیا می‌کنیم

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به وضعیت شرکت کنتورسازی در بازار سرمایه و سرنوشت سهامداران آن گفت: کنتورسازی اولین شرکتی نیست که در بازار سرمایه دچار مشکل شده است و همانطور که گفتم کسی نمی‌تواند سرنوشت شرکت‌ها در بازار سرمایه را تضمین کند.

وی با اشاره به وضعیت شرکت امرون در بازار بورس آمریکا گفت: امروز شرکت امرون در بازار بورس آمریکا دچار مشکلات شده است بنابراین آیا باید بگوییم که این شرکت نباید پذیرفته می‌شد و یا اینکه چرا کسی ضمانت این شرکت را در بازار سرمایه قبول نکرده است.

محمدی با بیان اینکه شرکت کنتورسازی عملکرد مناسبی داشت و امروز دچار مشکل شده است گفت: سازمان بیش از دو روز در هفته پیگیر حل مشکلات شرکت کنتورسازی است و معتقد هستیم که دوباره باید فرآیند تولید این شرکت از سر گرفته شود.

وی ادامه داد: خارج از ساعات بخشی از سهام سهامداران باید به پول تبدیل شود و باید بخشی از پول سهامداران شرکت کنتورسازی برگردانده شود.

این مقام مسئول تاکید کرد: همچنین مکانیزم قضایی برای این شرکت باید به اجرا برسد تا سهامداران به حقوق خود برسند. ما شکایت کردیم و به دنبال احیای حقوق سهامداران کنتورسازی هستیم.

منبع: ایلنا

نوشته تشریح عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار در رشد بازار|های‌وب رفع ابهام کند نمادش باز می‌شود اولین بار در اخبار بورس بخوانیدSource link

لینک مطلب : http://tsenews.com/?p=688


مطالب مرتبط با مطلب
دیدگاه کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .:TSENEWS:. در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال دیدگاهآخرین اخبار

کمپین‌های مردمی در ترکیه برای حمایت از «لیر» و «پول ملی»

کمپین‌های مردمی در ترکیه برای حمایت از «لیر» و «پول ملی»

کمپین‌های مردمی در ترکیه برای حمایت از «لیر» و «پول ملی»

کمپین‌های مردمی در ترکیه برای حمایت از «لیر» و «پول ملی»
کمپین‌های مردمی در ترکیه برای حمایت از «لیر» و «پول ملی»

احتمال حذف مابه‌التفاوت ارزی برای خودرو

احتمال حذف مابه‌التفاوت ارزی برای خودرو

احتمال حذف مابه‌التفاوت ارزی برای خودرو

احتمال حذف مابه‌التفاوت ارزی برای خودرو
احتمال حذف مابه‌التفاوت ارزی برای خودرو

رشد اندک نیم و ربع سکه بهار آزادی

رشد اندک نیم و ربع سکه بهار آزادی

رشد اندک نیم و ربع سکه بهار آزادی

رشد اندک نیم و ربع سکه بهار آزادی
رشد اندک نیم و ربع سکه بهار آزادی

ترکیه خرید آیفون و دیگر محصولات الکترونیکی آمریکایی را تحریم می‌کند

ترکیه خرید آیفون و دیگر محصولات الکترونیکی آمریکایی را تحریم می‌کند

ترکیه خرید آیفون و دیگر محصولات الکترونیکی آمریکایی را تحریم می‌کند

ترکیه خرید آیفون و دیگر محصولات الکترونیکی آمریکایی را تحریم می‌کند
ترکیه خرید آیفون و دیگر محصولات الکترونیکی آمریکایی را تحریم می‌کند

اولویت‌های تامین ارز یارانه‌ای برای واردات انواع کود شیمیایی اعلام شد + جدول

اولویت‌های تامین ارز یارانه‌ای برای واردات انواع کود شیمیایی اعلام شد + جدول

اولویت‌های تامین ارز یارانه‌ای برای واردات انواع کود شیمیایی اعلام شد + جدول

اولویت‌های تامین ارز یارانه‌ای برای واردات انواع کود شیمیایی اعلام شد + جدول
اولویت‌های تامین ارز یارانه‌ای برای واردات انواع کود شیمیایی اعلام شد + جدول

باید همه مردم را به صحنه مقابله با تحریم های اقتصادی فرا بخوانیم/ نباید ترسید که جوانان کارآفرینان ما به خطا دست بزنند

باید همه مردم را به صحنه مقابله با تحریم های اقتصادی فرا بخوانیم/ نباید ترسید که جوانان کارآفرینان ما به خطا دست بزنند

باید همه مردم را به صحنه مقابله با تحریم های اقتصادی فرا بخوانیم/ نباید ترسید که جوانان کارآفرینان ما به خطا دست بزنند

باید همه مردم را به صحنه مقابله با تحریم های اقتصادی فرا بخوانیم/ نباید ترسید که جوانان کارآفرینان ما به خطا دست بزنند
باید همه مردم را به صحنه مقابله با تحریم های اقتصادی فرا بخوانیم/ نباید ترسید که جوانان کارآفرینان ما به خطا دست بزنند

قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۰۵/۲۳| افزایش ۲میلیون تومانی قیمت‌ها؛ مشتری نیست

قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۰۵/۲۳| افزایش ۲میلیون تومانی قیمت‌ها؛ مشتری نیست

قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۰۵/۲۳| افزایش ۲میلیون تومانی قیمت‌ها؛ مشتری نیست

قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۰۵/۲۳| افزایش ۲میلیون تومانی قیمت‌ها؛ مشتری نیست
قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۰۵/۲۳| افزایش ۲میلیون تومانی قیمت‌ها؛ مشتری نیست

کاهش نرخ سود تسهیلات، وعده ای که عملی نخواهد شد

کاهش نرخ سود تسهیلات، وعده ای که عملی نخواهد شد

کاهش نرخ سود تسهیلات، وعده ای که عملی نخواهد شد

کاهش نرخ سود تسهیلات، وعده ای که عملی نخواهد شد
کاهش نرخ سود تسهیلات، وعده ای که عملی نخواهد شد

از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت‌های خود برابر تحریم آمریکا»

از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت‌های خود برابر تحریم آمریکا»

از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت‌های خود برابر تحریم آمریکا»

از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت‌های خود برابر تحریم آمریکا»
از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت‌های خود برابر تحریم آمریکا»

۶ راهکار پیشنهادی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی

۶ راهکار پیشنهادی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی

۶ راهکار پیشنهادی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی

۶ راهکار پیشنهادی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی
۶ راهکار پیشنهادی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی

بازگشت آرامش به بازار تخم مرغ

بازگشت آرامش به بازار تخم مرغ

بازگشت آرامش به بازار تخم مرغ

بازگشت آرامش به بازار تخم مرغ
بازگشت آرامش به بازار تخم مرغ

از تصویب پرداخت وام شرافتی در هیات وزیران تا لغو روادید ایران و ارمنستان

از تصویب پرداخت وام شرافتی در هیات وزیران تا لغو روادید ایران و ارمنستان

از تصویب پرداخت وام شرافتی در هیات وزیران تا لغو روادید ایران و ارمنستان

از تصویب پرداخت وام شرافتی در هیات وزیران تا لغو روادید ایران و ارمنستان
از تصویب پرداخت وام شرافتی در هیات وزیران تا لغو روادید ایران و ارمنستان

روزنامه‌های اقتصادی سه شنبه ۲۳ مردادماه ۹۷

روزنامه‌های اقتصادی سه شنبه ۲۳ مردادماه ۹۷

روزنامه‌های اقتصادی سه شنبه ۲۳ مردادماه ۹۷

روزنامه‌های اقتصادی سه شنبه ۲۳ مردادماه ۹۷
روزنامه‌های اقتصادی سه شنبه ۲۳ مردادماه ۹۷

از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت های خود برابر تحریم آمریکا»

از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت های خود برابر تحریم آمریکا»

از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت های خود برابر تحریم آمریکا»

از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت های خود برابر تحریم آمریکا»
از «ادامه سقوط آزاد ارزش پول ترکیه در مقابل دلار و یورو» تا «دفاع اسپانیا از شرکت های خود برابر تحریم آمریکا»

قیمت میوه همچنان بر مدار گرانی

قیمت میوه همچنان بر مدار گرانی

قیمت میوه همچنان بر مدار گرانی

قیمت میوه همچنان بر مدار گرانی
قیمت میوه همچنان بر مدار گرانی

دستور و تاکید مجدد رهبر انقلاب برای برخورد با رانت سازان دیوانی

دستور و تاکید مجدد رهبر انقلاب برای برخورد با رانت سازان دیوانی

دستور و تاکید مجدد رهبر انقلاب برای برخورد با رانت سازان دیوانی

دستور و تاکید مجدد رهبر انقلاب برای برخورد با رانت سازان دیوانی
دستور و تاکید مجدد رهبر انقلاب برای برخورد با رانت سازان دیوانی

هیچ ایرلاینی تعطیل نمی‌شود

هیچ ایرلاینی تعطیل نمی‌شود

هیچ ایرلاینی تعطیل نمی‌شود

هیچ ایرلاینی تعطیل نمی‌شود
هیچ ایرلاینی تعطیل نمی‌شود

احتمال بیکارشدن ۴۵۰هزار نفر در صنعت قطعه‌سازی / دبیر انجمن قطعه‌سازان: از اول شهریور امکان تولید نداریم

احتمال بیکارشدن ۴۵۰هزار نفر در صنعت قطعه‌سازی / دبیر انجمن قطعه‌سازان: از اول شهریور امکان تولید نداریم

احتمال بیکارشدن ۴۵۰هزار نفر در صنعت قطعه‌سازی / دبیر انجمن قطعه‌سازان: از اول شهریور امکان تولید نداریم

احتمال بیکارشدن ۴۵۰هزار نفر در صنعت قطعه‌سازی / دبیر انجمن قطعه‌سازان: از اول شهریور امکان تولید نداریم
احتمال بیکارشدن ۴۵۰هزار نفر در صنعت قطعه‌سازی / دبیر انجمن قطعه‌سازان: از اول شهریور امکان تولید نداریم

بازار ارز در مسیر کاهشی با تزریق بیش از ۱۰۰ میلیون درهم و ۲۰ میلیون یورو/ پیشنهاد صرافی‌ها به بانک مرکزی برای ورود ارز بیشتر به کشور

بازار ارز در مسیر کاهشی با تزریق بیش از ۱۰۰ میلیون درهم و ۲۰ میلیون یورو/ پیشنهاد صرافی‌ها به بانک مرکزی برای ورود ارز بیشتر به کشور

بازار ارز در مسیر کاهشی با تزریق بیش از ۱۰۰ میلیون درهم و ۲۰ میلیون یورو/ پیشنهاد صرافی‌ها به بانک مرکزی برای ورود ارز بیشتر به کشور

بازار ارز در مسیر کاهشی با تزریق بیش از ۱۰۰ میلیون درهم و ۲۰ میلیون یورو/ پیشنهاد صرافی‌ها به بانک مرکزی برای ورود ارز بیشتر به کشور
بازار ارز در مسیر کاهشی با تزریق بیش از ۱۰۰ میلیون درهم و ۲۰ میلیون یورو/ پیشنهاد صرافی‌ها به بانک مرکزی برای ورود ارز بیشتر به کشور

فیلم|دلیل کمبود عرضه مرغ و تخم مرغ در میادین میوه و تره بار

فیلم|دلیل کمبود عرضه مرغ و تخم مرغ در میادین میوه و تره بار

فیلم|دلیل کمبود عرضه مرغ و تخم مرغ در میادین میوه و تره بار

فیلم|دلیل کمبود عرضه مرغ و تخم مرغ در میادین میوه و تره بار
فیلم|دلیل کمبود عرضه مرغ و تخم مرغ در میادین میوه و تره بار
شنیده های بازار
تبلیغات
تبلیغات