امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ مصادف با Tuesday 20 February 2018
منو اصلی
12 بار
0 دیدگاه
ذخیره کن
ارسال کن
کپی کن
بزرگ
  
کوچک

از «گرانی ۸۰ درصدی بنزین در عربستان» تا «رکورد‌شکنی دوباره شاخص کل بورس»

از «گرانی ۸۰ درصدی بنزین در عربستان» تا «رکورد‌شکنی دوباره شاخص کل بورس»

از «گرانی ۸۰ درصدی بنزین در عربستان» تا «رکورد‌شکنی دوباره شاخص کل بورس»

از «گرانی ۸۰ درصدی بنزین در عربستان» تا «رکورد‌شکنی دوباره شاخص کل بورس»

از «گرانی ۸۰ درصدی بنزین در عربستان» تا «رکورد‌شکنی دوباره شاخص کل بورس»
از «گرانی ۸۰ درصدی بنزین در عربستان» تا «رکورد‌شکنی دوباره شاخص کل بورس»
شناسه خبر : 387 | سرویس : آخرین اخبار , اقتصادی , بازار سرمایه چهارشنبه ۲۲ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۹

در پیمانه اقتصادی، هر روز بسته‌ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم روز همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، نفت و … تا خبر‌ها و رویدادهای جذاب اقتصادی را گردآوری می‌کنیم. به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیترهایی همچون افزایش قیمت نفت، بانک مرکزی چین ۱۵۰ میلیارد یوان به ...


در پیمانه اقتصادی، هر روز بسته‌ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم روز همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، نفت و … تا خبر‌ها و رویدادهای جذاب اقتصادی را گردآوری می‌کنیم.

به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیترهایی همچون افزایش قیمت نفت، بانک مرکزی چین ۱۵۰ میلیارد یوان به بازار تزریق می‌کند، استراحت سهام آسیایی پس از چند روز، روند کم‌نوسان «تسه»‌ها در بازار اوراق مسکن، گرانی ۲ هزار تومانی سکه طرح قدیم، عربستان در بین ۱۰۰ کشور صادرکننده کالا به ایران، پول مجاز همراه مسافر ۵۰ میلیون ریال تعیین شد و افزایش نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد تهران را در بر دارد.

 

گرانی ۸۰ درصدی بنزین در عربستان

عربستان سعودی قصد دارد در ماه ژانویه با کاهش یارانه بنزین و سوخت جت، قیمت این سوخت‌ها را افزایش دهد. عربستان کاهش یارانه‌ها را به دنبال افت قیمت نفت و با هدف کاهش کسری بودجه خود انجام می‌دهد. حذف یارانه‌ها بخشی از برنامه سعودی ۲۰۳۰ است که هدف از آن قطع وابستگی اقتصاد این کشور به درآمدهای نفتی اعلام می‌شود. این طرح توسط محمد بن سلمان، ولیعهد کنونی عربستان سعودی در ۲۵ آوریل سال ۲۰۱۶ رونمایی شد. مقامات نفتی عربستان سعودی که اولین بار در سپتامبر گذشته خبر از احتمال رشد ۸۰ درصدی نرخ بنزین در این کشور داده بودند، زمان اجرایی شدن آن را نوامبر (ماه گذشته میلادی) اعلام کردند. با این حال به نظر می‌رسد وقایع اخیر عربستان که به تغییر ساختار قدرت در بدنه آل‌سعود منجر شده، افزایش نرخ حامل‌های انرژی را در این کشور قدری به تاخیر انداخته است. روز گذشته یک فرد آگاه از سیاست‌های داخلی عربستان به بلومبرگ گفته است که رشد ۸۰ درصدی نرخ بنزین و رسیدن نرخ سوخت جت به قیمت‌های جهانی در این کشور از ماه ژانویه آغاز خواهد شد.

افزایش قیمت نفت به بالاترین حد خود در دو سال و نیم گذشته

روز سه شنبه قیمت نفت افزایش یافت. این در حالی است که اواخر روز دوشنبه، قیمت نفت افزایش یافته بود و به بشکه ای ۶۴.۶۹ دلار رسید. دلیل افزایش قیمت نفت، کاهش عرضه ی این محصول به دلیل توقف صادرات از لوله های نفتی فورتیس در دریای شمال عنوان شده است. همچنین، اجرای قرارداد کاهش تولید نفت توسط اوپک بر کاهش قیمت ها تاثیر داشته است. به نقل از رویترز، امروز قیمت آتی نفت خام برنت بین الملل، نسبت به قیمت بسته شده در اواخر روز دوشنبه ۶۳ سنت (۱ درصد) افزایش یافت و این نفت در بازار بشکه ای ۶۵.۳۲ دلار معامله شد، این در حالی است که معاملۀ آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت با ۳۹ سنت افزایش (۰.۷ درصد) بشکه ای ۵۸.۳۸ دلار صورت گرفت. لازم به ذکر است که نفت برنت در اوایل روز جاری بشکه ای ۶۵.۷۰ دلار معامله شد. رسیدن قیمت نفت برنت به این سطح از ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ میلادی بی سابقه بوده است. همچنین، قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت از ماه می سال ۲۰۱۵ به طور بی سابقه ای بیش از ۷ دلار افزایش یافته است. به گفته ی یکی از تحلیلگران بازار نفت، با انتشار اخبار مربوط به ترک خوردگی لوله های صادرات نفت فورتیس بریتانیا در دریای شمال و در نتیجه ی آن توقف صادرات نفت برای چند هفته، قیمت نفت خام برنت به شدت افزایش یافته است.

بانک مرکزی چین ۱۵۰ میلیارد یوان به بازار تزریق می‌کند

تاجران می‌گویند بانک مرکزی چین ۱۵۰ میلیارد یوآن (معادل ۲۲.۶۷ میلیارد دلار) را به صورت قراردادهای باز خرید اوراق به بازار تزریق می کند. بانک خلق چین ۸۰ میلیارد یوآن را به صورت توافق‌نامه‌های ۷ روزه بازخرید اوراق قرضه و ۷۰ میلیارد یوآن را به صورت بازخرید اوراق قرضه ۲۸ روزه، به بازارهای مالی تزریق می‌کند. به طور خالص بانک خلق چین ۴۰ میلیارد یوآن را از طریق فعالیت‌های بازار آزاد وارد جریان مالی خواهد کرد و ۱۱۰ میلیارد یوآن هم با بازخرید اوراق قرضه که روز سه‌شنبه سررسید آنهاست به بازار وارد خواهد شد. بانک خلق چین هفته گذشته ۵۱۰ میلیارد یوآن را به طور خالص از بازار های مالی بیرون کشید.هر دلار ۶.۶۱۷۵ یوآن است.

استراحت سهام آسیایی پس از چند روز

روز سه‌شنبه در حالی‌که امید به افزایش رشد جهانی باعث شد بازارها با اطمینان بیشتری پیش‌بینی کنند که این هفته هزینه وام‌گیری در آمریکا افزایش خواهد یافت، سهام آسیایی پس از سه جلسه متوالی سود، یگ گام کوچک به عقب برداشت. جدیدترین خبرهای امیدبخش از چین به گوش می‌رسد که بانک‌های آن در ماه نوامبر به طور غافل‌گیرکننده‌ای وام‌هایی سخاوتمدانه ارائه کرده‌اند که این در این هفته به تقویت فروش خرده‌فروشان و تولیدات صنعتی منجر خواهد شد. گسترده‌ترین شاخص ام‌اس‌سی‌ای از سهام آسیا اقیانوسیه در خارج ژاپن، که در سه جلسه قبلی روی هم ۲ درصد رشد کرده بود، امروز ۰.۳ درصد افت کرد. با افت اندک سهام شرکت‌های بزرگ تکنولوژی، سهام بازارهای چین ۰.۵ درصد افت کردند. شاخص سی‌اس‌آی ۳۰۰ و سهام استرالیایی ۰.۲ درصد کاهش یافتند. نیکی ۲۲۵ ژاپن پس از این که روز دوشنبه به بالاترین میزان ۲۵ ساله خود رسید، امروز ۰.۳ درصد از ارزش خود را از دست داد.

ادامه روند کم‌نوسان «تسه»‌ها در بازار اوراق مسکن

دیروز قیمت هر برگه از اوراق تسهیلات مسکن برای اسفندماه ۹۴(تسه۹۴۱۲) با رشد ۶/ ۰ درصدی به قیمت ۷۴ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد. در روزهای اخیر، قیمت این اوراق همچنان در کانال ۷۴هزار واحدی در حال نوسان است. با وجود رشد ۹/ ۶ درصدی تعداد معاملات مسکن در ماه آبان و افزایش نسبی قیمت اوراق تسهیلات مسکن در این دوره، شاهد افت ادامه‌دار قیمت تسهیلات در آخرین ماه پاییز هستیم. قیمت اوراق تسهیلات در آبان ماه تا سقف ۷۷ هزار تومان را تجربه کرد. اما این روند از میانه پاییز به این سو متوقف شد. به نقل از دنیای اقتصاد، شرایط اقتصاد کلان نیز حاکی از تداوم کوتا‌مدت روند فعلی در بازار اوراق تسهیلات است. اما به‌رغم رونق نسبی معاملات در بازار مسکن، بروز هر نوع نشانه‌ای برای تغییر معنادار قیمت این اوراق دور از انتظار است.

گرانی ۲ هزار تومانی سکه طرح قدیم

در جریان معاملات روز سه شنبه بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم دو هزار تومان گران و طرح جدید دو هزار تومان ارزان شد. بر این اساس هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و ۴۱۰ هزار و ۲۶۰ تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۷۶۷ تومان، نیم سکه ۶۹۵ هزار و ۸۸۱ تومان، ربع سکه ۴۰۱ هزار و ۹۳۱ تومان و سکه یک گرمی ۲۶۸ هزار و ۹۵۴ تومان بود.

عربستان در بین ۱۰۰ کشور صادرکننده کالا به ایران

پس از اعدام شیخ نمر از عالمان شیعه عربستان و در پی آن اقدامات برخی شهروندان ایرانی، روابط سیاسی ایران و عربستان به تدریج رو به سردی گذاشت و تا جایی رسید که عربستان سعودی تصمیم به قطع ارتباط اقتصادی خود با ایران گرفت و حتی واردات بسیاری از کالاها از ایران را ممنوع اعلام کرد. در پی آن، ایران نیز واردات برخی کالاها از عربستان سعودی را در فهرست ممنوعیت‌های وارداتی قرار داد و به این ترتیب پیش‌بینی می‌شد که روابط اقتصادی میان دو کشور به پایین‌ترین سطح خود برسد. به رغم این‌که پیش‌بینی می‌شد که روابط تجاری ایران و عربستان در سال جاری به کمترین سطح خود رسیده و حتی به صفر نزدیک شود، آمار گمرک ایران نشان می‌دهد که عربستان سعودی در میان ۱۰۰ کشور نخستی است که ایران از آنها کالا وارد می‌کند. به این ترتیب به نقل از ایسنا، بر اساس تازه‌ترین آمار گمرک ایران از تجارت خارجی هشت ماهه سال جاری، در این مدت ۳۷۳ تن کالا از عربستان سعودی به ایران وارد شده که ارزش آن به ۳۶۸ هزار و ۲۸۸ دلار می‌رسد.

پول مجاز همراه مسافر ۵۰ میلیون ریال تعیین شد

شورای پول و اعتبار در نشست سه شنبه خود مقرر کرد ورود و صدور پول رایج کشور توسط هر مسافر- شهروند ایرانی یا خارجی- حداکثر تا مبلغ ۵۰میلیون ریال بلامانع است. همچنین باید شعبه ویژه ای برای رسیدگی به تخلف موسسه های غیرمجاز در یکی از دادسراهای تهران تشکیل شود. به گزارش شامگاه سه شنبه تارنمای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شورای پول و اعتبار در یک هزار و دویست و چهل و یکمین جلسه خود تاکید کرد در صورت رعایت نشدن سقف تعیین شده برای ورود و خروج ریال، با متخلفان وفق ماده ۴۲ قانون پولی و بانکی کشور و همچنین سایر مقررات رفتار می شود.

بررسی دلایل افزایش قیمت تخم مرغ

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: کاهش تولید به دلیل بیماری حاد تنفسی سبب افزایش قیمت تخم مرغ شده و بعید می دانم که قیمت روند نزولی داشته باشد. نبی پور رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران در برنامه گفتگوی ۱۸:۳۰ شبکه خبر در خصوص وضعیت بازار تخم مرغ گفت: در حال حاضر تولید کنندگان، میانگین قیمت عمده را قبول ندارند و باید به تولید کننده حق داد زیرا در شش ماهه نخست سال قیمت تخم مرغ برای این مرغداران به صرفه نیست. باشگاه خبرنگاران

بازار قراضه ژاپن صعودی شد

در بازار ژاپن قیمت خرید قراضه سنگین کلاس ۲ از بازار داخلی توسط توکیو استیل تا ۹ دلار هر تن بالا رفته و ۳۰۴ تا ۳۱۷ دلار هر تن شده است. به گزارش بورس کالای ایران، از طرفی هیوندایی استیل کره جنوبی نیز قیمت درخواستی خرید قراضه از ژاپن را تا ۹ دلار افزایش داده است. قیمت درخواستی این کارخانه کره ای برای قراضه سنگین کلاس ۲ ژاپن ۳۰۹ دلار هر تن فوب شده است.

افزایش نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد تهران

در پایان معاملات بازار آزاد روز سه شنبه، هر دلار آمریکا با رشد ۷ ریال نسبت به روز قبل، به طور میانگین به قیمت ۴۱ هزار و ۹۶۴ ریال فروخته شد. هر یورو نیز با افزایش قیمت ۳۲ ریال همراه شد و در پایان روز به رقم فروش ۴۹ هزار و ۸۲۶ ریال رسید. همچنین در بازار آزاد چهارمین روز هفته، هر درهم امارات ۱۱ هزار و ۵۰۵ ریال قیمت گذاری شد که نسبت به روز دوشنبه، ۲۴ ریال گران تر فروخته شد.

رکورد‌شکنی دوباره شاخص کل بورس

بورس اوراق تهران روز گذشته شاهد جهش خیره کننده شاخص کل با حمایت مثبت نماد معاملاتی فولاد بود. این رشد ۱٫۱۸ درصدی شاخص، باعث شد تا بار دیگر شاهد سقف شکنی در بورس تهران باشیم و همچنین بازدهی بورس از ابتدای سال به ۹/ ۱۹ درصد برسد. شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه ۲۱ آذرماه ۹۶ با افزایش ۱۰۷۶ واحدی معادل ۱٫۱۸ درصد به رقم ۹۲ هزار و ۶۲۸ واحد رسید. تالار شیشه ای در چهارمین روز کاری هفته، همانند روزهای قبل، شاهد روند صعودی شاخص های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با افزایش ۳۴۴ واحدی به رقم ۲۹ هزار و ۶۸۸ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن با رشد ۵۰ واحدی، عدد ۱۷ هزار و ۷۳۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۳۶ واحدی به رقم ۱۳ هزار و ۳۷۴ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور نیز با رشد ۱٫۱۵ درصد همراه شد و ۱۱۴۶ واحد افزایش را رقم زد به سطح ۱۰۰ هزار و ۴۷۲ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۱۰۱۴ واحد افزایش به رقم ۶۶ هزار و ۱۸۹ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز با ۹۶۷ واحد افزایش همراه بود و عدد ۱۹۵ هزار و ۱۷۵ واحد را به نمایش گذاشت.

 از «گرانی ۸۰ درصدی بنزین در عربستان» تا «رکورد‌شکنی دوباره شاخص کل بورس»

 

 Source link

لینک مطلب : http://tsenews.com/?p=387


مطالب مرتبط با مطلب
دیدگاه کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .:TSENEWS:. در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال دیدگاهآخرین اخبار

غلبه سیگنال اقتصادی بر ریسک سیاسی در بورس تهران

غلبه سیگنال اقتصادی بر ریسک سیاسی در بورس تهران

غلبه سیگنال اقتصادی بر ریسک سیاسی در بورس تهران

غلبه سیگنال اقتصادی بر ریسک سیاسی در بورس تهران
غلبه سیگنال اقتصادی بر ریسک سیاسی در بورس تهران

نوسان قیمت ماهی در ایام پایانی سال

نوسان قیمت ماهی در ایام پایانی سال

نوسان قیمت ماهی در ایام پایانی سال

نوسان قیمت ماهی در ایام پایانی سال
نوسان قیمت ماهی در ایام پایانی سال

جمع‌آوری شبانه میوه‌ قاچاق در میدان مرکزی تره‌بار تهران + عکس

جمع‌آوری شبانه میوه‌ قاچاق در میدان مرکزی تره‌بار تهران + عکس

جمع‌آوری شبانه میوه‌ قاچاق در میدان مرکزی تره‌بار تهران + عکس

جمع‌آوری شبانه میوه‌ قاچاق در میدان مرکزی تره‌بار تهران + عکس
جمع‌آوری شبانه میوه‌ قاچاق در میدان مرکزی تره‌بار تهران + عکس

آغاز پیش فروش هایما اس۵ اتوماتیک توربو

آغاز پیش فروش هایما اس۵ اتوماتیک توربو

آغاز پیش فروش هایما اس۵ اتوماتیک توربو

آغاز پیش فروش هایما اس۵ اتوماتیک توربو
آغاز پیش فروش هایما اس۵ اتوماتیک توربو

اهرم دلار زیر شاخص بورس

اهرم دلار زیر شاخص بورس

اهرم دلار زیر شاخص بورس

اهرم دلار زیر شاخص بورس
اهرم دلار زیر شاخص بورس

پیش بینی تداوم فضای مثبت بازار سرمایه در سال ۹۷

پیش بینی تداوم فضای مثبت بازار سرمایه در سال ۹۷

پیش بینی تداوم فضای مثبت بازار سرمایه در سال ۹۷

پیش بینی تداوم فضای مثبت بازار سرمایه در سال ۹۷
پیش بینی تداوم فضای مثبت بازار سرمایه در سال ۹۷

از وزیر مالیه شدن مخبر السلطنه تا سقوط ارزش دلار در مقابل ریال

از وزیر مالیه شدن مخبر السلطنه تا سقوط ارزش دلار در مقابل ریال

از وزیر مالیه شدن مخبر السلطنه تا سقوط ارزش دلار در مقابل ریال

از وزیر مالیه شدن مخبر السلطنه تا سقوط ارزش دلار در مقابل ریال
از وزیر مالیه شدن مخبر السلطنه تا سقوط ارزش دلار در مقابل ریال

موج واگذاری سهام ایران‌خودرو و سایپا به راه افتاد

موج واگذاری سهام ایران‌خودرو و سایپا به راه افتاد

موج واگذاری سهام ایران‌خودرو و سایپا به راه افتاد

موج واگذاری سهام ایران‌خودرو و سایپا به راه افتاد
موج واگذاری سهام ایران‌خودرو و سایپا به راه افتاد

از «بازگشت دلار آمریکا به کانال ۴۵۰۰ تومان» تا «۳ میلیارد تومان سنجاق قفلی از چه کشور‌هایی وارد شد»

از «بازگشت دلار آمریکا به کانال ۴۵۰۰ تومان» تا «۳ میلیارد تومان سنجاق قفلی از چه کشور‌هایی وارد شد»

از «بازگشت دلار آمریکا به کانال ۴۵۰۰ تومان» تا «۳ میلیارد تومان سنجاق قفلی از چه کشور‌هایی وارد شد»

از «بازگشت دلار آمریکا به کانال ۴۵۰۰ تومان» تا «۳ میلیارد تومان سنجاق قفلی از چه کشور‌هایی وارد شد»
از «بازگشت دلار آمریکا به کانال ۴۵۰۰ تومان» تا «۳ میلیارد تومان سنجاق قفلی از چه کشور‌هایی وارد شد»

تاثیر تعرفه هندی ها بر الکترود گرافیتی

تاثیر تعرفه هندی ها بر الکترود گرافیتی

تاثیر تعرفه هندی ها بر الکترود گرافیتی

تاثیر تعرفه هندی ها بر الکترود گرافیتی
تاثیر تعرفه هندی ها بر الکترود گرافیتی

بورس چشم انتظار ثبات ارز

بورس چشم انتظار ثبات ارز

بورس چشم انتظار ثبات ارز

بورس چشم انتظار ثبات ارز
بورس چشم انتظار ثبات ارز

خلبان ATR تا آخرین لحظه اعلام وضعیت اضطراری نکرد

خلبان ATR تا آخرین لحظه اعلام وضعیت اضطراری نکرد

خلبان ATR تا آخرین لحظه اعلام وضعیت اضطراری نکرد

خلبان ATR تا آخرین لحظه اعلام وضعیت اضطراری نکرد
خلبان ATR تا آخرین لحظه اعلام وضعیت اضطراری نکرد

حمایت دولت سوئد از گسترش همکاری ولوو با سایپا

حمایت دولت سوئد از گسترش همکاری ولوو با سایپا

حمایت دولت سوئد از گسترش همکاری ولوو با سایپا

حمایت دولت سوئد از گسترش همکاری ولوو با سایپا
حمایت دولت سوئد از گسترش همکاری ولوو با سایپا

تصمیم «دلاری» بورس تهران

تصمیم «دلاری» بورس تهران

تصمیم «دلاری» بورس تهران

تصمیم «دلاری» بورس تهران
تصمیم «دلاری» بورس تهران

طرح تولید سرم شرکت فرآورده های تزریقی ایران خرداد۹۷ به بهره برداری می رسد

طرح تولید سرم شرکت فرآورده های تزریقی ایران خرداد۹۷ به بهره برداری می رسد

طرح تولید سرم شرکت فرآورده های تزریقی ایران خرداد۹۷ به بهره برداری می رسد

طرح تولید سرم شرکت فرآورده های تزریقی ایران خرداد۹۷ به بهره برداری می رسد
طرح تولید سرم شرکت فرآورده های تزریقی ایران خرداد۹۷ به بهره برداری می رسد

نرخ دلار با واردات چه کرد؟

نرخ دلار با واردات چه کرد؟

نرخ دلار با واردات چه کرد؟

نرخ دلار با واردات چه کرد؟
نرخ دلار با واردات چه کرد؟

نگاهی به صورت های مالی ۹ ماهه سیستم

نگاهی به صورت های مالی ۹ ماهه سیستم

نگاهی به صورت های مالی ۹ ماهه سیستم

نگاهی به صورت های مالی ۹ ماهه سیستم
نگاهی به صورت های مالی ۹ ماهه سیستم

آمارهای خواندنی از نخستین سال‌های فعالیت بورس تهران

آمارهای خواندنی از نخستین سال‌های فعالیت بورس تهران

آمارهای خواندنی از نخستین سال‌های فعالیت بورس تهران

آمارهای خواندنی از نخستین سال‌های فعالیت بورس تهران
آمارهای خواندنی از نخستین سال‌های فعالیت بورس تهران

تشکیل کميته قضايی بررسی سقوط هواپیمای آسمان

تشکیل کميته قضايی بررسی سقوط هواپیمای آسمان

تشکیل کميته قضايی بررسی سقوط هواپیمای آسمان

تشکیل کميته قضايی بررسی سقوط هواپیمای آسمان
تشکیل کميته قضايی بررسی سقوط هواپیمای آسمان

افزایش ۴۶ درصدی ارزش دارایی سرمایه گذاران خارجی در بورس

افزایش ۴۶ درصدی ارزش دارایی سرمایه گذاران خارجی در بورس

افزایش ۴۶ درصدی ارزش دارایی سرمایه گذاران خارجی در بورس

افزایش ۴۶ درصدی ارزش دارایی سرمایه گذاران خارجی در بورس
افزایش ۴۶ درصدی ارزش دارایی سرمایه گذاران خارجی در بورس
شنیده های بازار
تبلیغات
تبلیغات