امروز جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ مصادف با Friday 21 September 2018
منو اصلی
38 بار
0 دیدگاه
ذخیره کن
ارسال کن
کپی کن
بزرگ
  
کوچک

از «افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور» تا «ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران»

از «افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور» تا «ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران»

از «افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور» تا «ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران»

از «افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور» تا «ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران»

از «افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور» تا «ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران»
از «افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور» تا «ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران»
شناسه خبر : 2020 | سرویس : آخرین اخبار , اقتصادی , بازار سرمایه سه شنبه ۱۹ دی, ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۸

در پیمانه اقتصادی، هر روز بسته‌ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و … تا خبر‌ها و رویداد‌های جذاب اقتصادی را گردآوری می‌کنیم. به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیتر‌هایی همچون رشد ۹۸ واحدی شاخص کل بورس، ...


در پیمانه اقتصادی، هر روز بسته‌ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و … تا خبر‌ها و رویداد‌های جذاب اقتصادی را گردآوری می‌کنیم.

به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیتر‌هایی همچون رشد ۹۸ واحدی شاخص کل بورس، افزایش اندک قیمت نفت، آلمان بزرگترین مشتری خودروهای ترک، یکه تازی دلار در محدوده ۴۴۰۰ تومان، ذخایر ارزی چین به رکورد ۳.۱۴ تریلیون دلار رسید، کاهش ۲۰۰ تومانی نرخ مرغ در بازار، ایران از ایده انتقال گاز به اروپا غفلت نکند و حرکت «تسه»ها نزدیک میانگین را در بر دارد.

 

افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور

روز گذشته سعود کرباسيان پس از بازديد رئيس جمهور از وزارت امور اقتصادي و دارايي با اشاره به تخصيص وام ۱۰۰ ميليون ريالي وام ازدواج براي ۵۵۰ هزار نفر از طريق بانکهاي دولتي در چند ماه اخير گفت: بنا به دستور امروز رئيس جمهور اين مبلغ به سقف ۱۵۰ ميليون ريال افزايش يافت. وزیر امور اقتصادی و دارایی تصريح کرد: شرايط و مقررات تخصيص وام تغيير نمي کند ولي با مصوبه امروز که به منزله ابلاغ اجرايي است بانکها مکلف به پرداخت وام به مبلغ ۱۵۰ ميليون ريال هستند. همچنین جمشیدی -دبیر کانون بانک‌های خصوصی گفته است: در حالی در دو سال گذشته سقف وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان رسید که بانک‌ها مکلف شدند برای تامین مالی آن به سمت برداشت از حساب‌های جاری حرکت کند، در حالی که این حساب‌ها امانت مردم نزد بانک‌هاست و هر آن ممکن است برای دریافت آن اقدام کنند در چنین شرایطی چگونه می‌توان این پول در جریان را برای دریافت تسهیلات با دوره بازپرداخت سه‌ ساله اختصاص داد، بنابراین وقتی که منابع جاری کم می‌شود باید برای تامین وجوه مورد نیاز صاحب حساب به سمت برداشت از سهم سهامداران حرکت کرد. در این حالت آیا سهامدار راضی است از سهم او برداشت شده و در جایی دیگر خرج شود؟

رشد ۹۸ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز دوشنبه هجدهم دیماه ۹۶ با افزایش ۹۸ واحدی معادل ۰٫۱۰ درصد به رقم ۹۶ هزار و ۳۳۲ واحد رسید. تالار شیشه ای در سومین روز کاری از سومین هفته زمستان، بر خلاف روز یکشنبه، شاهد روند صعودی شاخص های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با افزایش ۳۱ واحدی معادل ۰٫۱۰ درصد به رقم ۳۰ هزار و ۸۷۵ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن همانند روز قبل با رشد ۷۰ واحدی معادل ۰٫۴۱ درصد، عدد ۱۷ هزار و ۳۷۷ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۵۳ واحدی معادل ۰٫۴۱ درصد به رقم ۱۳ هزار و ۱۰۳ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور با رشد ۰٫۱۲ درصد همراه شد و ۱۲۵ واحد افزایش را رقم زد و به سطح ۱۰۳ هزار و ۶۰۲ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول بر خلاف روز قبل با ۲۹ واحد افزایش معادل ۰٫۰۴ درصد به رقم ۶۸ هزار و ۲۵۰ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز با ۴۲۰ واحد افزایش معادل ۰٫۲۰ درصد همراه بود و عدد ۲۰۶ هزار و ۷۰ واحد را به نمایش گذاشت. 

از «افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور» تا «ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران» 

افزایش اندک قیمت نفت با کاهش تعداد دکل های نفتی فعال در آمریکا

روز دوشنبه قیمت آتی نفت خام برنت بین الملل، نسبت به قیمت بسته شده در اواخر روز جمعه ۴ سنت افزایش یافت واین نفت در بازار بشکه ای ۶۷.۶۶ دلار معامله شد، این در حالی است که معاملۀ آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت با افزایشی ۶ سنتی بشکه ای ۶۱.۵۰ دلار صورت گرفت. لازم به ذکر است که در هفته ی کاری گذشته قیمت نفت برنت با رسیدن به ۶۸.۲۷ دلار در هر بشکه رکوردی جدید را از ماه می سال ۲۰۱۵ تا کنون به نام خود ثبت کرد. همچنین، دربازه ی زمانی مشابه، نفت وست تگزاس اینترمدیت با قیمت ۶۲.۲۱ دلار در هر بشکه معامله شد. رسیدن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به این سطح از دو سال و نیم پیش تا کنون سابقه نداشته است. به گفته ی معامله گران بازار نفت، دلیل افزایش جزئی قیمت نفت کاهش تعداد دکل های نفتی آمریکا در هفته ی منتهی به ۵ ژانویه ی سال ۲۰۱۸ است. در این خصوص، بر اساس گزارش های منتشر شده، دکل های نفتی فعال در آمریکا در بازه ی زمانی نامبرده با ۵ عدد کاهش به مجموع ۷۴۲ عدد رسید.

آلمان بزرگترین مشتری خودروهای ترک

انجمن صادرکننندگان خودروی ترکیه اعلام کرد: صادرات خودروی این کشور در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال قبل ، ۱۹٫۵ درصد افزایش یافته است. بنا به این گزارش سال گذشته میلادی خودروسازان ترک ۲۸٫۵ میلیارد تومان خودرو به خارج از این کشور صادر کردند، انجمن صادرکنندگان صنعت خودروسازی ترکیه اعلام کرد صادرات خودروی ترکیه تنها در ماه دسامبر ۶ درصد افزایش یافته و به ۲٫۵میلیارد دلار رسیده است. این کشور ماهانه به طور متوسط ۲٫۴ میلیارد دلار صادرات خودرو داشته است. صادرات خودروی ترکیه ۱۸ درصد از کل صادرات ۱۶۰ میلیارد دلاری این کشور در سال ۲۰۱۷ را شامل می‌شد. آلمان بزرگترین بازار صادرات خودروی ترکیه محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۷، ۴٫۳۶میلیارد دلار خودرو ازاین کشور وارد کرده و نسبت به سال ۲۰۱۶، ۱۰ درصد افزایش داشته است، ایتالیا و فرانسه نیز به ترتیب ۳٫۱۴، ۲٫۹۱ میلیارد دلار واردات خودرو از ترکیه در جایگاه بعدی قرار دارند. به طور کلی ترکیه ۷۷ درصد خودروهای صادراتی خود را به اتحادیه اروپا صادر می‌کند. از سوی دیگر صادرات خودروی ترکیه به کشورهای عضو پیمان تجارت آزاد آمریکا(نفتا) نیز در سال ۲۰۱۷، ۸۷ درصد افزایش یافته و به ۱٫۶۴ میلیارد دلار رسیده است.

یکه تازی دلار در محدوده ۴۴۰۰ تومان

در پایان معاملات بازار آزاد روز دوشنبه، هر دلار آمریکا با رشد ۳۹۴ ریال نسبت به روز قبل، به طور میانگین به قیمت ۴۳ هزار و ۵۰۶ ریال فروخته شد. هر یورو نیز با افزایش قیمت ۱۸۸ ریال همراه شد و در پایان روز به رقم فروش ۵۲ هزار و ۳۳۵ ریال رسید. همچنین هر درهم امارات در بازار آزاد سومین روز هفته، ۱۱ هزار و ۸۷۴ ریال قیمت گذاری شد که نسبت به روز یکشنبه، ۹۹ ریال گران تر فروخته شد.

از «افزایش سقف وام ازدواج به دستور رئیس جمهور» تا «ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران»

ذخایر ارزی چین به رکورد ۳.۱۴ تریلیون دلار رسید

بانک خلق چین اعلام کرد که ذخایر ارزی این کشور در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی برای یازدهمین ماه متوالی با افزایش روبرو شد و با ۲۰.۲ میلیارد دلار ذخیره بیشتر به ۳.۱۴ تریلیون دلار رسید که بیشترین رقم در بیش از یکسال اخیر محسوب می شود. سفت و سخت شدن مقررات پولی و افزایش ارزش یوآن منجر به عدم خروج سرمایه از این کشور شده است. روند صعودی ذخایر ارزی چین در ماه دسامبر، بیشترین افزایش ماهانه از سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی به بعد است. افزایش ذخایر ارزی چین در ماه نوامبر ۱۰ میلیارد دلار ثبت شده بود. پیش از این کارشناسان اقتصادی رویترز برآورد کرده بودند که ذخایر ارزی چین در ماه دسامبر با ۶ میلیارد دلار افزایش به ۳.۱۲۵ تریلیون دلار خواهد رسید. در ابتدای سال گذشته میلادی خروج سرمایه بعنوان خطر اصلی برای چین به حساب می آمد؛ اما کنترل جدی تر سرمایه و کاهش ارزش دلار که در نهایت به افزایش ارزش یوآن منجر شد، کمک کرد تا اعتماد به شرایط اقتصادی چین افزایش پیدا کند و انباشت بیشتر ذخایر ارزی این کشور را به دنبال داشته باشد. در سال ۲۰۱۷ میلادی ارزش یوآن در برابر دلار ۶.۸ درصد افزایش پیدا کرد و اوفت ارزش ۶.۵ درصدی خود در برابر دلار که در سال ۲۰۱۶ میلادی ثبت شده بود را جبران کرد؛ ضمن اینکه روند کاهشی ارزش یوآن در برابر دلار که برای سه سال متوالی اتفاق افتاده بود، پایان یافت.

کاهش ۲۰۰ تومانی نرخ مرغ در بازار

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، از کاهش ۲۰۰ تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۴ هزار و ۶۰۰ تومان، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه ۶ هزار و ۲۰۰ ، غرفه میدان میوه و تره بار سطح شهر ۶ هزار و ۶۵۰ و خرده فروشی ۷ هزار و ۴۰۰ تومان است. وی ازدیاد عرضه نسبت به تقاضا را دلیل اصلی کاهش قیمت مرغ در روزهای اخیر اعلام کرد. یوسفی ادامه داد: اگر قیمت مرغ در بازار به نرخ واقعی خود نرسد، مرغداری ها یکی پس از دیگری تعطیل خواهد شد. این مقام مسئول با اشاره به اینکه سه ماه گذشته ستاد تنظیم بازار نرخ واقعی هر کیلو مرغ در خرده فروشی ها را ۷ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: با وجود افزایش ۲۵ درصدی قیمت نهاده‌ها در دو ماه گذشته، انجمن این نرخ را قبول ندارد. وی نرخ واقعی هر کیلو مرغ زنده را ۵ هزار و ۵۰۰ و مرغ آماده به طبخ برای مصرف‌کننده را ۸ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد. رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی قیمت مرغ در روزهای آتی را پیش بینی کرد و گفت: با توجه به روند کنونی بازار پیش بینی می شود که قیمت مرغ تا پایان دهه فجر نوسان چندانی نداشته باشد. وی با اشاره به ضرورت افزایش قیمت مرغ در بازار تصریح کرد: اگر دولت به عرضه مرغ ارزان قیمت تمایل دارد، باید مابه التفاوت آن با نرخ واقعی محصول را به مرغداران بپردازد و از آن جا دولت بودجه برای پرداخت یارانه به تولیدکنندگان ندارد، قیمت مرغ آنقدر باید افزایش یابد، تا جوابگوی هزینه مرغداران باشد.

ایران از ایده انتقال گاز به اروپا غفلت نکند

پیتر وست مک کات سفیر پیشین انگلیس در آمریکا گفته است: ایران در مرکز غرب آسیا واقع شده است و جایگاه مناسبی دارد تا هاب منطقه ای شود؛ ایران همراه با هفت کشور، جمعیتی حدود ۴۰۰ میلیون نفر را پوشش می دهد و علاوه بر این دارای قدرت نرم و نیروی انسانی با کیفیت است. مک کات اضافه کرد: ایران با این اقتصاد نیازمند زیر ساخت است ؛ چین در این زمینه ابتکارعمل هایی همچون جاده ابریشم و یک راه کمربندی را داشته است؛ اگر قرار باشد ایران از این طرح ها منتفع باشد باید بتواند با هند و چین گفت وگوهایی داشته باشد و اهدافی را تعیین کند. این دیپلمات انگلیسی فناوری اطلاعات و فناوری هوانوردی را زیر ساخت های مورد نیاز توسعه منطقه عنوان کرد و گفت: فرصتی که برای ایران وجود دارد این است که می تواند قدرت بلامنازع منطقه شود البته این امر نیازمند مولفه هایی هم هست. وی منابع انسانی و منابع هیدروکربنی را از ظرفیت های ایران ذکر کرد و گفت: ایران با دارا بودن دومین منابع گاز و دومین منابع شناخته شده نفت نقش مهمی در تجارت ایفا کند. مک کات خاطر نشان کرد: برای مثال برای ایران و پاکستان می تواند خطوط لوله گاز و ال ان جی شکل بگیرد و به رغم مخالفت آمریکا، ایران می تواند به طور کلیدی برای امنیت منطقه ایفای نقش کند. سفیر پیشی انگلیس در آمریکا تاکید کرد: ایران نباید در بلند مدت از ایده انتقال گاز به اروپا غفلت کند؛ درست است که روسیه به اروپا گاز می دهد با این حال روسیه نمی تواند شریک قابل اعتمادی برای اروپا باشد اما ایران می تواند شریک قابل اعتمادی باشد.

حرکت «تسه»ها نزدیک میانگین

دیروز اوراق تسهیلات مسکن اسفند۹۴ (تسه۹۴۱۲) با رشد ۹/ ۰ درصدی به قیمت ۷۳ هزار و ۷۲۲ تومان معامله شدند. از ابتدای دی روند کم‌نوسان اوراق، میانگین قیمت را در سطح ۷۳ هزار و ۴۳۷ تومان قرار داد. این در شرایطی است که از ابتدای مهر نیز روند کم‌نوسان «تسه»ها را شاهد بودیم و میانگین قیمت اوراق تسهیلات مسکن در ۳ ماه پاییز در سطح ۷۵ هزار و ۶۲۷ تومان قرار گرفت. با وجود نوسان آرام اوراق تسهیلات مسکن، کارشناسان رشد تقاضای وام صندوق یکم مسکن و افزایش قابل توجه ورودی‌ها به این صندوق را اعلام کردند. بنابراین رشد تدریجی تقاضا، با افزایش تعداد معاملات و قیمت مسکن چشم‌انداز قرار گرفتن مسکن در فاز پیش‌رونق را تقویت کرده است. با این وجود، پایین بودن قدرت خرید متقاضیان سهم حداکثری معاملات تهران را به واحدهای زیر ۵۰۰ میلیون تومان رسانده است.

ارزان‌ترین و گران‌ترین معاملات زمستانی مسکن در تهران

گران‌ترین معامله مسکن در تهران به لحاظ رقم کل قرارداد از ابتدای دی‌ماه تا کنون متعلق به آپارتمان یکساله ۲۷۴ مترمربعی واقع در منطقه سه، خیابان دروس بوده است که به بهای ۴ میلیارد و ۸۲۵ میلیون تومان فروخته شده است. رتبه دوم گران‌ترین معامله مسکن در تهران به واحد مسکونی نوساز و کلید نخورده دیگری واقع در خیابان دربند تهران تعلق دارد که اگرچه بهای هر مترمربع از این واحد، بیشتر از معامله قبلی است، اما ارزش کل معامله با توجه به فاکتور مساحت ۲۵۰ مترمربعی، ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است. ارزان‌ترین آپارتمان‌ فروخته شده در تهران نیز طی این مدت مربوط به واحد ۳۵ مترمربعی ۱۹ سال ساخت در محدوده منطقه ۱۴ (سرآسیاب) و به ارزش ۵۲ میلیون تومان بوده است. رتبه بعدی مربوط به آپارتمان ۵۰ مترمربعی ۱۱ سال ساخت در محدوده دروازه‌غار تهران در منطقه ۱۲ است که ۶۰ میلیون تومان فروخته شده است. /دنیای اقتصاد

 Source link

لینک مطلب : http://tsenews.com/?p=2020


مطالب مرتبط با مطلب
دیدگاه کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .:TSENEWS:. در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال دیدگاهآخرین اخبار

بانک مرکزی برزیل نرخ بهره را ۶.۵ درصد تعیین کرد

بانک مرکزی برزیل نرخ بهره را ۶.۵ درصد تعیین کرد

بانک مرکزی برزیل نرخ بهره را ۶.۵ درصد تعیین کرد

بانک مرکزی برزیل نرخ بهره را ۶.۵ درصد تعیین کرد
بانک مرکزی برزیل نرخ بهره را ۶.۵ درصد تعیین کرد

اطلاعات هزاران مشتری ۶ بانک بزرگ استرالیا سرقت شد

اطلاعات هزاران مشتری ۶ بانک بزرگ استرالیا سرقت شد

اطلاعات هزاران مشتری ۶ بانک بزرگ استرالیا سرقت شد

اطلاعات هزاران مشتری ۶ بانک بزرگ استرالیا سرقت شد
اطلاعات هزاران مشتری ۶ بانک بزرگ استرالیا سرقت شد

شرکت‌های کره جنوبی همکاری خود را با ایران قطع نکرده‌اند

شرکت‌های کره جنوبی همکاری خود را با ایران قطع نکرده‌اند

شرکت‌های کره جنوبی همکاری خود را با ایران قطع نکرده‌اند

شرکت‌های کره جنوبی همکاری خود را با ایران قطع نکرده‌اند
شرکت‌های کره جنوبی همکاری خود را با ایران قطع نکرده‌اند

پسته تازه هم قیمت پسته خشکِ سال قبل شد + نرخ انواع میوه

پسته تازه هم قیمت پسته خشکِ سال قبل شد + نرخ انواع میوه

پسته تازه هم قیمت پسته خشکِ سال قبل شد + نرخ انواع میوه

پسته تازه هم قیمت پسته خشکِ سال قبل شد + نرخ انواع میوه
پسته تازه هم قیمت پسته خشکِ سال قبل شد + نرخ انواع میوه

درخواست مهلت ۳ ماهه برای تسویه حساب بدهی ارزی واحدهای تولیدی

درخواست مهلت ۳ ماهه برای تسویه حساب بدهی ارزی واحدهای تولیدی

درخواست مهلت ۳ ماهه برای تسویه حساب بدهی ارزی واحدهای تولیدی

درخواست مهلت ۳ ماهه برای تسویه حساب بدهی ارزی واحدهای تولیدی
درخواست مهلت ۳ ماهه برای تسویه حساب بدهی ارزی واحدهای تولیدی

دلیل عدم حضور زنگنه در نشست اوپک

دلیل عدم حضور زنگنه در نشست اوپک

دلیل عدم حضور زنگنه در نشست اوپک

دلیل عدم حضور زنگنه در نشست اوپک
دلیل عدم حضور زنگنه در نشست اوپک

تزریق ۹۰ میلیون یورو ارز صادراتی به نیما در آخرین روز کاری هفته + نمودار

تزریق ۹۰ میلیون یورو ارز صادراتی به نیما در آخرین روز کاری هفته + نمودار

تزریق ۹۰ میلیون یورو ارز صادراتی به نیما در آخرین روز کاری هفته + نمودار

تزریق ۹۰ میلیون یورو ارز صادراتی به نیما در آخرین روز کاری هفته + نمودار
تزریق ۹۰ میلیون یورو ارز صادراتی به نیما در آخرین روز کاری هفته + نمودار

هشدار پلیس به مالباختگان موسسه «سکه ثامن»

هشدار پلیس به مالباختگان موسسه «سکه ثامن»

هشدار پلیس به مالباختگان موسسه «سکه ثامن»

هشدار پلیس به مالباختگان موسسه «سکه ثامن»
هشدار پلیس به مالباختگان موسسه «سکه ثامن»

کلاهبرداری پیامکی ۲۲ میلیارد دلار تومانی/ آذری جهرمی: وجوه باید ۱۰ روزه به مردم بازگردد

کلاهبرداری پیامکی ۲۲ میلیارد دلار تومانی/ آذری جهرمی: وجوه باید ۱۰ روزه به مردم بازگردد

کلاهبرداری پیامکی ۲۲ میلیارد دلار تومانی/ آذری جهرمی: وجوه باید ۱۰ روزه به مردم بازگردد

کلاهبرداری پیامکی ۲۲ میلیارد دلار تومانی/ آذری جهرمی: وجوه باید ۱۰ روزه به مردم بازگردد
کلاهبرداری پیامکی ۲۲ میلیارد دلار تومانی/ آذری جهرمی: وجوه باید ۱۰ روزه به مردم بازگردد

بدهی ارزی تولیدکنندگان به نرخ روزِ گشایش اعتبار، تبدیل به ریال می‌شود

بدهی ارزی تولیدکنندگان به نرخ روزِ گشایش اعتبار، تبدیل به ریال می‌شود

بدهی ارزی تولیدکنندگان به نرخ روزِ گشایش اعتبار، تبدیل به ریال می‌شود

بدهی ارزی تولیدکنندگان به نرخ روزِ گشایش اعتبار، تبدیل به ریال می‌شود
بدهی ارزی تولیدکنندگان به نرخ روزِ گشایش اعتبار، تبدیل به ریال می‌شود

ارتباط اعتیاد کاربران به اینترنت و بی‌خوابی

ارتباط اعتیاد کاربران به اینترنت و بی‌خوابی

ارتباط اعتیاد کاربران به اینترنت و بی‌خوابی

ارتباط اعتیاد کاربران به اینترنت و بی‌خوابی
ارتباط اعتیاد کاربران به اینترنت و بی‌خوابی

لزوم گزارش دهی دقیق در خصوص سرنوشت دلارهای صادراتی+جدول

لزوم گزارش دهی دقیق در خصوص سرنوشت دلارهای صادراتی+جدول

لزوم گزارش دهی دقیق در خصوص سرنوشت دلارهای صادراتی+جدول

لزوم گزارش دهی دقیق در خصوص سرنوشت دلارهای صادراتی+جدول
لزوم گزارش دهی دقیق در خصوص سرنوشت دلارهای صادراتی+جدول

از تقدیم لایحه تشکیل وزارت کشاورزی به مجلس تا تصویب معافیت مالیاتی برای صادرات کالاهای غیرنفتی

از تقدیم لایحه تشکیل وزارت کشاورزی به مجلس تا تصویب معافیت مالیاتی برای صادرات کالاهای غیرنفتی

از تقدیم لایحه تشکیل وزارت کشاورزی به مجلس تا تصویب معافیت مالیاتی برای صادرات کالاهای غیرنفتی

از تقدیم لایحه تشکیل وزارت کشاورزی به مجلس تا تصویب معافیت مالیاتی برای صادرات کالاهای غیرنفتی
از تقدیم لایحه تشکیل وزارت کشاورزی به مجلس تا تصویب معافیت مالیاتی برای صادرات کالاهای غیرنفتی

ارزش فرابورس به بیش از ۶ هزار میلیارد ریال رسید

ارزش فرابورس به بیش از ۶ هزار میلیارد ریال رسید

ارزش فرابورس به بیش از ۶ هزار میلیارد ریال رسید

ارزش فرابورس به بیش از ۶ هزار میلیارد ریال رسید
ارزش فرابورس به بیش از ۶ هزار میلیارد ریال رسید

از «واکنش وزیر نفت به افت تولید نفت خام ایران» تا «خروج خودروساز آلمانی از بازار ایران، شایعه یا واقعیت؟»

از «واکنش وزیر نفت به افت تولید نفت خام ایران» تا «خروج خودروساز آلمانی از بازار ایران، شایعه یا واقعیت؟»

از «واکنش وزیر نفت به افت تولید نفت خام ایران» تا «خروج خودروساز آلمانی از بازار ایران، شایعه یا واقعیت؟»

از «واکنش وزیر نفت به افت تولید نفت خام ایران» تا «خروج خودروساز آلمانی از بازار ایران، شایعه یا واقعیت؟»
از «واکنش وزیر نفت به افت تولید نفت خام ایران» تا «خروج خودروساز آلمانی از بازار ایران، شایعه یا واقعیت؟»

رشد اقتصادی هند تا سال ۲۰۵۰ از آمریکا پیشی می‌گیرد

رشد اقتصادی هند تا سال ۲۰۵۰ از آمریکا پیشی می‌گیرد

رشد اقتصادی هند تا سال ۲۰۵۰ از آمریکا پیشی می‌گیرد

رشد اقتصادی هند تا سال ۲۰۵۰ از آمریکا پیشی می‌گیرد
رشد اقتصادی هند تا سال ۲۰۵۰ از آمریکا پیشی می‌گیرد

جزئیات تغییر قیمت اقلام خوراکی

جزئیات تغییر قیمت اقلام خوراکی

جزئیات تغییر قیمت اقلام خوراکی

جزئیات تغییر قیمت اقلام خوراکی
جزئیات تغییر قیمت اقلام خوراکی

یکه‌تازی سامسونگ در تامین نمایشگرهای اولد اپل

یکه‌تازی سامسونگ در تامین نمایشگرهای اولد اپل

یکه‌تازی سامسونگ در تامین نمایشگرهای اولد اپل

یکه‌تازی سامسونگ در تامین نمایشگرهای اولد اپل
یکه‌تازی سامسونگ در تامین نمایشگرهای اولد اپل

نوکیا بدنبال عرضه گوشی گیمینگ است؟

نوکیا بدنبال عرضه گوشی گیمینگ است؟

نوکیا بدنبال عرضه گوشی گیمینگ است؟

نوکیا بدنبال عرضه گوشی گیمینگ است؟
نوکیا بدنبال عرضه گوشی گیمینگ است؟

«جستجوی شغل» دومین عامل مهاجرت

«جستجوی شغل» دومین عامل مهاجرت

«جستجوی شغل» دومین عامل مهاجرت

«جستجوی شغل» دومین عامل مهاجرت
«جستجوی شغل» دومین عامل مهاجرت
شنیده های بازار
تبلیغات
تبلیغات