امروز جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ مصادف با Friday 20 July 2018
منو اصلی
33 بار
0 دیدگاه
ذخیره کن
ارسال کن
کپی کن
بزرگ
  
کوچک

از «افت دلار در مقابل جهش شاخص بورس» تا «دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸»

از «افت دلار در مقابل جهش شاخص بورس» تا «دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸»

از «افت دلار در مقابل جهش شاخص بورس» تا «دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸»

از «افت دلار در مقابل جهش شاخص بورس» تا «دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸»

از «افت دلار در مقابل جهش شاخص بورس» تا «دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸»
از «افت دلار در مقابل جهش شاخص بورس» تا «دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸»
شناسه خبر : 653 | سرویس : آخرین اخبار , اقتصادی , بازار سرمایه دوشنبه ۲۷ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۲

در پیمانه اقتصادی، هر روز بسته‌ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم روز همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، نفت و … تا خبر‌ها و رویدادهای جذاب اقتصادی را گردآوری می‌کنیم. به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیترهایی همچون احتمال افزایش قیمت جهانی طلا تا ۱۷۰۰ دلار در سال ...


از «افت دلار در مقابل جهش شاخص بورس» تا «دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸»در پیمانه اقتصادی، هر روز بسته‌ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم روز همچون تغییرات در بازار آزاد ارز، انرژی، بازار طلا، سکه، نفت و … تا خبر‌ها و رویدادهای جذاب اقتصادی را گردآوری می‌کنیم.

به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیترهایی همچون احتمال افزایش قیمت جهانی طلا تا ۱۷۰۰ دلار در سال آینده، قیمت انواع سکه با کاهش مواجه شد، تمایل هندی‌ها برای سرمایه‎گذاری در ساخت مخازن ذخیره‎سازی نفت ایران، علاقه‌مندی قطر به سرمایه‌گذاری در صنعت نفت عراق، ۸۰ درصد موبایل‎های بازار رجیستری نشده‌اند، سرمایه گذاری خارجی در پاکستان ۵۷ درصد رشد کرد، جهت‌گیری دولت در افزایش تعرفه واردات خودرو اشتباه است و حرکت آرام «تسه»ها را در بر دارد.

 

شاخص کل بورس قله‌ای دیگر را فتح کرد

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز یکشنبه ۲۶ آذرماه ۹۶ با افزایش ۹۹۴ واحدی معادل ۱٫۰۵ درصد به رقم ۹۵ هزار و ۶۰۰ واحد رسید. خوش‌بینی‌ها به عوامل بنیادین با حرکت قیمت جهانی کالاها بالاتر از کف‌های پیشین، رشد نرخ دلار و حرکت نقدینگی به سمت بازار سهام، رشد ۴۶۶۴ واحدی (۵٫۱۳ درصدی) شاخص را در ۸ روز معاملاتی اخیر رقم زد. تالار شیشه ای در دومین روز کاری هفته، همانند روزهای قبل گذشته، شاهد روند صعودی شاخص های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با افزایش ۳۱۸ واحدی به رقم ۳۰ هزار و ۶۴۰ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن با رشد ۱۱ واحدی، عدد ۱۷ هزار و ۸۳۵ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۸ واحدی به رقم ۱۳ هزار و ۴۴۸ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور نیز با رشد ۰٫۹۰ درصد همراه شد و ۹۲۰ واحد افزایش را رقم زد به سطح ۱۰۳ هزار و ۱۱۹ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۶۲۷ واحد افزایش به رقم ۶۸ هزار و ۲۰۶ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز با ۲۵۳۵ واحد افزایش همراه بود و عدد ۲۰۲ هزار و ۲ واحد را به نمایش گذاشت. 

از «افت دلار در مقابل جهش شاخص بورس» تا «دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸» 

افت ۱۱۷ ریالی دلار آمریکا در بازار آزاد ارز

در پایان معاملات بازار آزاد روز یکشنبه، هر دلار آمریکا با کاهش ۱۱۷ ریال نسبت به روز قبل، به طور میانگین به قیمت ۴۱ هزار و ۷۶۶ ریال رسید. یکی از مهم ترین دلایل، عرضه سنگین ارز تا ساعات میانی معاملات بود. هر یورو نیز با افت ۱۶۶ ریالی همراه شد و در پایان روز به رقم فروش ۴۹ هزار و ۶۴۰ ریال رسید. همچنین هر درهم امارات در دومین روز هفته، ۱۱ هزار و ۴۷۴ ریال قیمت گذاری شد که نسبت به روز شنبه، ۲۱ ریال ارزان تر فروخته شد. همچنین در بانک مرکزی هر دلار آمریکا ۳۵,۶۵۹ ریال قیمت گذاری شد.

احتمال افزایش قیمت جهانی طلا تا ۱۷۰۰ دلار در سال آینده

وینس لانسی تحلیلگر برجسته بازارهای بین المللی گفت: نوسانات قیمت طلا در سه روز اخیر پس از نشست فدرال رزرو آمریکا نشان می دهد که قیمت این فلز زرد طی سال ۲۰۱۸ میلادی نیز روندی صعودی خواهد داشت.وینس لانسی تحلیلگر برجسته بازارهای بین المللی تاکید کرد: نوسانات قیمت طلا در سه روز اخیر پس از نشست فدرال رزرو آمریکا نشان می دهد که قیمت این فلز زرد طی سال ۲۰۱۸ میلادی نیز روندی صعودی خواهد داشت. وی افزود: روند قیمت طلا در ۳ روز اخیر نشان می دهد که قیمت طلا حتی پس از افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا نیز رشد خواهد داشت. این تحلیلگر ارشد اقتصادی گفت: به نظر من قیمت جهانی طلا می تواند طی سال آینده تا ۱۷۰۰ دلار در هر اونس افزایش یابد که این رقم ۴۵۰ دلار بیشتر از قیمت فعلی است. وی اظهار داشت: روز چهارشنبه میزان مبادلات در بازار طلا ۱۰ هزار مورد افزایش یافته است. این مساله بسیار غیر عادی است. افزایش مبادلات طلا پس از نشست فدرال رزرو و افزایش نرخ بهره به شدت غیرعادی است ولی این اتفاق نشان می دهد که روند قیمت طلا در سال آینده نیز صعودی خواهد بود. لانسی افزود: به نظر من قیمت طلا در کوتاه مدت بین ۱۲۵۰ تا ۱۲۷۵ دلار تثبیت خواهد شد. اگر طلا بتواند سطح مقاومتی ۱۲۷۵ دلاری را بشکند به زودی تا سطح ۱۳۰۰ دلار افزایش خواهد یافت. به نقل از سایت طلا، قیمت طلا در هفته گذشته برای نخستین بار در یک ماه اخیر با افزایش روبرو شده است. هنوز نگرانی های زیادی نسبت به تصویب نهایی طرح اصلاحات مالیاتی دولت آمریکا وجود دارد.

قیمت انواع سکه با کاهش مواجه شد

در جریان معاملات روز یکشنبه بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با کاهش مواجه بود؛ به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با هفت هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۳۹۱ هزار و ۸۰۶ تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۳۶۰ هزار و ۷۸۸ تومان، نیم سکه با کاهش سه هزار تومانی به ۶۹۳ هزار و ۴۰۱ تومان، ربع سکه با هزار تومان کاهش به ۳۹۸ هزار و ۲۳۰ تومان و سکه یک گرمی با ۵۰۰ تومان کاهش به ۲۶۶ هزار و ۱۵۴ تومان رسید. /مهر

تمایل هندی‌ها برای سرمایه‎گذاری در ساخت مخازن ذخیره‎سازی نفت ایران

شرکت هندی آی‌ام‌سی فعال در حوزه ساخت و مدیریت مخازن ذخیره‎سازی و پایانه صادرات مواد نفتی، علاقه‌مندی خود برای سرمایه گذاری در این حوزه را اعلام کرد. شرکت هندی آی‌ام‌سی فعال در حوزه ساخت و مدیریت مخازن ذخیره‎سازی و پایانه صادرات مواد نفتی، علاقه‌مندی خود برای سرمایه گذاری در این حوزه را اعلام کرد. به گزارش شانا، آشوانی رائو، مدیرعامل این شرکت هندی در نشست با مدیرعامل و برخی مدیران و رؤسای شرکت پایانه‎‏های نفتی ایران گفت: صنعت نفت ایران برای جذب سرمایه در حوزه‎های بالادستی و پایین دستی جایگاه ویژه‎ای در بازارهای جهانی دارد و در این میان حوزه صادرات نفت خام، ال‎ان‎جی و محصولات پتروشیمی از جذابیت بیشتری برخوردار است. وی با بیان این‎که پس از برجام، صنعت نفت ایران در کانون توجه جهانی به ویژه توجه شرکت‎های بزرگ نفتی دنیا برای سرمایه گذاری در حوزه اکتشاف، تولید و توسعه و انتقال فناوری قرار گرفت، ادامه داد: ظرفیت‎های خوبی برای سرمایه گذاری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ایران وجود دارد. رائو از سرمایه‎گذاری در حوزه ساخت و مدیریت مخازن ذخیره‎سازی در مناطق عملیاتی جنوب ایران استقبال کرد.

علاقه‌مندی قطر به سرمایه‌گذاری در صنعت نفت عراق

وزارت نفت عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: شرکت قطر پترولیوم به سرمایه گذاری در بخش انرژی عراق علاقه نشان داده است. وزارت نفت عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: شرکت قطر پترولیوم به سرمایه گذاری در بخش انرژی عراق علاقه نشان داده است. در این بیانیه آمده است که قطر پترولیوم برای مشارکت در طرح‌های گاز طبیعی، استخراج، پالایش و زیرساخت‌های پتروشیمی اظهار تمایل کرده است. عراق از شرکت‌های خارجی برای شرکت در مناقصه‌هایی به منظور اکتشاف و توسعه ذخایر نفت و گاز این کشور در بلوک‌های جدید این کشور دعوت کرده است. این عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به دنبال افزایش ظرفیت تولید خود است.

۸۰ درصد موبایل‎های بازار رجیستری نشده‌اند

رئیس اتاق اصناف ایران: هنوز برندهای پرفروش گوشی تلفن همراه با سهم ۸۰درصدی از بازار در طرح رجیستری قرار نگرفته است. به گزارش تسنیم، علی فاضلی با اشاره به اینکه طرح رجیستری از برندهای دارای سهم محدود در بازار شروع شده است افزود: بقیه برندهای موجود در بازار که بخش اعظمی را به خود اختصاص داده است باید هرچه سریعتر در این طرح قرار بگیرند. وی با یادآوری نوسانات ارز و حذف ارز مبادله‌ای از گوشی تلفن همراه گفت: این رویه بر قیمت ارائه گوشی تلفن همراه بر مشتری اثر گذاشته است. رئیس اتاق اصناف ایران با بیان گله‌مندی صنف گوشی تلفن همراه از مورد توجه قرار نگرفتن برای اجرای طرح رجیستری ادامه داد: ۴۰۰ هزار بنگاه صنفی عرضه‌کننده گوشی تلفن همراه ظرفیت بزرگی است که در اجرای درست این طرح باید مورد توجه قرار گیرد. فاضلی گفت: شکایات صنف گوشی تلفن همراه به بخش‌های مختلف مجلس ارائه شده است که برای بررسی و رفع آن، جلسه امروز با رئیس کمیسیون اصل ۹۰ برگزار شده است.

سرمایه گذاری خارجی در پاکستان ۵۷ درصد رشد کرد

بانک مرکزی پاکستان اعلام کرد سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این کشور در ۵ ماه نخست سال جاری مالی پاکستان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۵۷.۲ درصد رشد به یک میلیارد و ۱۴۶ میلیون دلار رسیده است که در این بین چینی ها بعنوان منبع کلیدی سرمایه گذاری خارجی در پاکستان عمل کرده اند.بانک مرکزی پاکستان اعلام کرد سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این کشور در ۵ ماه نخست سال جاری مالی پاکستان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۵۷.۲ درصد رشد به یک میلیارد و ۱۴۶ میلیون دلار رسیده است که در این بین چینی ها بعنوان منبع کلیدی سرمایه گذاری خارجی در پاکستان عمل کرده اند. بانک مرکزی پاکستان اعلام کرد، سرمایه گذاری چینی ها در ۵ ماه نخست سال مالی این کشور که بین ماه جولای و نوامبر سال جاری میلادی است به ۸۳۷.۴ میلیون دلار افزایش پیدا کرده؛ این در حالی است که این رقم برای مدت مشابه سال قبل ۲۱۷.۳ میلیون دلار ثبت شده است. همچنین در ماه نوامبر سال جاری میلادی میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در پاکستان به ۲۰۶.۷ میلیون دلار است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸.۳ درصد افزایش نشان می دهد.

حرکت آرام «تسه»ها در بازار اوراق مسکن

دیروز اوراق تسهیلات مسکن اسفند۹۴ (تسه۹۴۱۲) با افت ۸/ ۰درصدی به قیمت ۷۴ هزار و ۳۲۲ تومان معامله شدند. از ابتدای آذر شاهد حرکت کم‌نوسان «تسه»ها هستیم. میانگین قیمت اوراق تسهیلات مسکن در آذر در سطح ۷۴ هزار و ۷۱۹ تومان قرار گرفته است. به این ترتیب با توجه به رابطه مستقیم قیمت و نرخ سود، نرخ سود واقعی وام در سطح ۷/ ۲۱ درصد قرار گرفته است. رشد تدریجی تقاضای مسکن در کنار تنوع در وام‌های ارائه‌شده، صندوق یکم بانک مسکن مانع از تشدید نوسانات قیمت «تسه»ها در تابستان و همچنین در پاییز شد؛ بنابراین از ابتدای پاییز حبس بازه‌ای قیمت اوراق در سطح ۷۴ تا ۷۸ هزار تومان را شاهد هستیم. رشد ۷/ ۷ درصدی تعداد معاملات مسکن از ابتدای سال و رشد بیش از ۱۰ درصد قیمت مسکن در بازه مزبور، خوش‌بینی‌ها به خروج مسکن از رکود را تقویت کرده است.

جهت‌گیری دولت در افزایش تعرفه واردات خودرو اشتباه است

رییس سازمان راهداری با بیان این‌که یکی از ابعاد مهم ایمنی در جاده‌ها کیفیت خودروهاست، اظهار کرد: این که به جای افزایش قیمت سوخت تعرفه خودرو بالا رود، قطعا اتفاق اشتباهی است. در حال حاضر اصلی‌ترین عامل آلودگی تهران خودروهای فعلی هستند و حتی ماشین‌هایی که در جاده امکان تردد آنها را فراهم نمی‌کنیم نیز در تهران رفت و آمد دارند. این در حالی است که می‌توان با کاهش تعرفه واردات خودرو بخشی از این مشکلات را حل کرد. کشاورزیان با اشاره به این‌که بالابردن تعرفه خودرو برای دلالان سودآوری می‌کند، بیان کرد: وقتی عوارض بالا رود آنها که پیش از این ثبت نام کرده‌اند با سود بسیار بالایی شرایط بازار را برهم می‌زنند، اما اگر واردات تسهیل شود خودروسازان داخلی نیز خود را با آن تطبیق خواهند داد و کیفیت خودروهای داخلی نیز قابل رقابت خواهد شد. وی ادامه داد: ما در نهایت باید این سوال را پاسخ دهیم که آیا باید تمام خانوارها با هر سطح درآمدی خودرو داشته باشند یا خیر. این که ما یک خودرو با قیمت پایین و کیفیت بد تولید کنیم، قطعا به نفع مردم نیست این در حالی است که می‌توان با افزایش نسبی قیمت‌ها و بهبود کیفیت شرایط را برای استفاده از خودروهای ایمن فراهم آورد. /ایسنا

دو رقیب جدی بانک‌ها در سال ۲۰۱۸

هرمن گرف مدیر عامل اسبربانک روسیه گفت: گوگل و آمازون دو شرکت غول فناوری جهان در سال آینده به دلیل منافع خود در حوزه خدمات مالی، به رقبای بانک ها تبدیل خواهند شد. گرف گفت: موضوع رقابت کردن با آنها نیست، بلکه این دو شرکت در حال رقابت کردن هستند. معتقد هستم که در سال های آینده گوگل و آمازون به پلت فورم های ما بطور کامل دسترسی خواهند داشت. به نقل از مهر، مدیر عامل اسبربانک تصریح کرد: باید بطور مساوی با همان میزانی که این دو شرکت خود را مجهز به فناوری می کنند. ما هم خود را مجهز به فناوری کنیم. پیش بینی می شود در سال های پیش رو، سازمان های مالی متعددی از این دو شرکت بزرگ فناوری جهان دیده شود. هرمن گرف گفت: سال ۲۰۱۸ میلادی نقطه عطفی برای گوگل و آمازون تلقی می شود و منافع این دو شرکت در بخش خدمات مالی مشخص خواهد شد. وی در ادامه اظهار داشت: آمازون و گوگل گام به گام در حال ورود به عرصه صنعت مالی هستند و این سناریو مشخص است، هر چند که تا الان این موضوع را رد کرده اند. مدیر عامل اسبربانک در پایان گفت: اگر بانک ها توانایی رقابت کردن با گوگل و آمازون را نداشته باشند. در این صورت آنها پیروز رقابت خواهند بود. بنابراین راهبرد ما دفاع کردن نیست؛ بلکه حمله می کنیم. در حال حاضر اسبربانک بعنوان بزرگ ترین بانک روسیه است.

 Source link

لینک مطلب : http://tsenews.com/?p=653


مطالب مرتبط با مطلب
دیدگاه کاربران

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .:TSENEWS:. در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال دیدگاهآخرین اخبار

سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی ویتول در انرژی‌های پاک

سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی ویتول در انرژی‌های پاک

سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی ویتول در انرژی‌های پاک

سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی ویتول در انرژی‌های پاک
سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی ویتول در انرژی‌های پاک

قیمت خودرو ساینا در بازار + جدول

قیمت خودرو ساینا در بازار + جدول

قیمت خودرو ساینا در بازار + جدول

قیمت خودرو ساینا در بازار + جدول
قیمت خودرو ساینا در بازار + جدول

پرهیز از وصله کردن مشکلات اقتصادی

پرهیز از وصله کردن مشکلات اقتصادی

پرهیز از وصله کردن مشکلات اقتصادی

پرهیز از وصله کردن مشکلات اقتصادی
پرهیز از وصله کردن مشکلات اقتصادی

بازداشت بالاترین مقام دولتی مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی ۶۴۸۱ خودرو

بازداشت بالاترین مقام دولتی مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی ۶۴۸۱ خودرو

بازداشت بالاترین مقام دولتی مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی ۶۴۸۱ خودرو

بازداشت بالاترین مقام دولتی مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی ۶۴۸۱ خودرو
بازداشت بالاترین مقام دولتی مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی ۶۴۸۱ خودرو

بی توجهی ۳ روزه به هدررفت آب تهران در اوج کم‎آبی + فیلم

بی توجهی ۳ روزه به هدررفت آب تهران در اوج کم‎آبی + فیلم

بی توجهی ۳ روزه به هدررفت آب تهران در اوج کم‎آبی + فیلم

بی توجهی ۳ روزه به هدررفت آب تهران در اوج کم‎آبی + فیلم
بی توجهی ۳ روزه به هدررفت آب تهران در اوج کم‎آبی + فیلم

تمدید مهلت ثبت‌سفارش بدون انتقال ارز

تمدید مهلت ثبت‌سفارش بدون انتقال ارز

تمدید مهلت ثبت‌سفارش بدون انتقال ارز

تمدید مهلت ثبت‌سفارش بدون انتقال ارز
تمدید مهلت ثبت‌سفارش بدون انتقال ارز

ارزیابی ۸ ماه اجرای طرح اشتغال روستایی؛ نه وامی دادند نه شغلی ایجاد شد

ارزیابی ۸ ماه اجرای طرح اشتغال روستایی؛ نه وامی دادند نه شغلی ایجاد شد

ارزیابی ۸ ماه اجرای طرح اشتغال روستایی؛ نه وامی دادند نه شغلی ایجاد شد

ارزیابی ۸ ماه اجرای طرح اشتغال روستایی؛ نه وامی دادند نه شغلی ایجاد شد
ارزیابی ۸ ماه اجرای طرح اشتغال روستایی؛ نه وامی دادند نه شغلی ایجاد شد

تقویت شبکه فروش بیمه سرمد

تقویت شبکه فروش بیمه سرمد

تقویت شبکه فروش بیمه سرمد

تقویت شبکه فروش بیمه سرمد
تقویت شبکه فروش بیمه سرمد

«بیکارِ بی‌پولی که میلیونر شد» ــ ۲|یوروهای ۱۸ هزار گردشگرخارجی در جیب یک روستایی بی‎سواد+فیلم

«بیکارِ بی‌پولی که میلیونر شد» ــ ۲|یوروهای ۱۸ هزار گردشگرخارجی در جیب یک روستایی بی‎سواد+فیلم

«بیکارِ بی‌پولی که میلیونر شد» ــ ۲|یوروهای ۱۸ هزار گردشگرخارجی در جیب یک روستایی بی‎سواد+فیلم

«بیکارِ بی‌پولی که میلیونر شد» ــ ۲|یوروهای ۱۸ هزار گردشگرخارجی در جیب یک روستایی بی‎سواد+فیلم
«بیکارِ بی‌پولی که میلیونر شد» ــ ۲|یوروهای ۱۸ هزار گردشگرخارجی در جیب یک روستایی بی‎سواد+فیلم

از «کاهش پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک» تا «جدیدترین تصمیم گمرک برای واردات گوشی از سوی مسافران»

از «کاهش پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک» تا «جدیدترین تصمیم گمرک برای واردات گوشی از سوی مسافران»

از «کاهش پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک» تا «جدیدترین تصمیم گمرک برای واردات گوشی از سوی مسافران»

از «کاهش پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک» تا «جدیدترین تصمیم گمرک برای واردات گوشی از سوی مسافران»
از «کاهش پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک» تا «جدیدترین تصمیم گمرک برای واردات گوشی از سوی مسافران»

از ورود دبیرکل سندیکای کارگری به ایران تا بازداشت مدیرعامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاه

از ورود دبیرکل سندیکای کارگری به ایران تا بازداشت مدیرعامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاه

از ورود دبیرکل سندیکای کارگری به ایران تا بازداشت مدیرعامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاه

از ورود دبیرکل سندیکای کارگری به ایران تا بازداشت مدیرعامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاه
از ورود دبیرکل سندیکای کارگری به ایران تا بازداشت مدیرعامل معزول بانک ملت توسط اطلاعات سپاه

استقرار سامانه گمرک در مناطق آزاد نهایی شد+سند

استقرار سامانه گمرک در مناطق آزاد نهایی شد+سند

استقرار سامانه گمرک در مناطق آزاد نهایی شد+سند

استقرار سامانه گمرک در مناطق آزاد نهایی شد+سند
استقرار سامانه گمرک در مناطق آزاد نهایی شد+سند

کشف یک میلیون تن ضایعات قاچاقی در چین

کشف یک میلیون تن ضایعات قاچاقی در چین

کشف یک میلیون تن ضایعات قاچاقی در چین

کشف یک میلیون تن ضایعات قاچاقی در چین
کشف یک میلیون تن ضایعات قاچاقی در چین

گزارش تسنیم|گرانفروشی۹۰۰ تومانی شیر+تصاویر

گزارش تسنیم|گرانفروشی۹۰۰ تومانی شیر+تصاویر

گزارش تسنیم|گرانفروشی۹۰۰ تومانی شیر+تصاویر

گزارش تسنیم|گرانفروشی۹۰۰ تومانی شیر+تصاویر
گزارش تسنیم|گرانفروشی۹۰۰ تومانی شیر+تصاویر

پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک کاهش یافت

پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک کاهش یافت

پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک کاهش یافت

پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک کاهش یافت
پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک کاهش یافت

جزییات عملکرد خرید تضمینی گندم/ با اعتبار ۷۳۰۰ میلیارد تومانی، نصف پیش بینی سال جاری محقق شد

جزییات عملکرد خرید تضمینی گندم/ با اعتبار ۷۳۰۰ میلیارد تومانی، نصف پیش بینی سال جاری محقق شد

جزییات عملکرد خرید تضمینی گندم/ با اعتبار ۷۳۰۰ میلیارد تومانی، نصف پیش بینی سال جاری محقق شد

جزییات عملکرد خرید تضمینی گندم/ با اعتبار ۷۳۰۰ میلیارد تومانی، نصف پیش بینی سال جاری محقق شد
جزییات عملکرد خرید تضمینی گندم/ با اعتبار ۷۳۰۰ میلیارد تومانی، نصف پیش بینی سال جاری محقق شد

بوئینگ ۱۸ میلیارد دلار تیتانیوم از روسیه خریداری می‌کند

بوئینگ ۱۸ میلیارد دلار تیتانیوم از روسیه خریداری می‌کند

بوئینگ ۱۸ میلیارد دلار تیتانیوم از روسیه خریداری می‌کند

بوئینگ ۱۸ میلیارد دلار تیتانیوم از روسیه خریداری می‌کند
بوئینگ ۱۸ میلیارد دلار تیتانیوم از روسیه خریداری می‌کند

وزش باد شدید در شمال‌شرق و شرق کشور‌

وزش باد شدید در شمال‌شرق و شرق کشور‌

وزش باد شدید در شمال‌شرق و شرق کشور‌

وزش باد شدید در شمال‌شرق و شرق کشور‌
وزش باد شدید در شمال‌شرق و شرق کشور‌

جهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه برای ورود به کانال ۳ میلیون تومانی پس از ۱۷ روز

جهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه برای ورود به کانال ۳ میلیون تومانی پس از ۱۷ روز

جهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه برای ورود به کانال ۳ میلیون تومانی پس از ۱۷ روز

جهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه برای ورود به کانال ۳ میلیون تومانی پس از ۱۷ روز
جهش ۱۲۳ هزار تومانی سکه برای ورود به کانال ۳ میلیون تومانی پس از ۱۷ روز

حمله به پالایشگاه آرامکو در ریاض

حمله به پالایشگاه آرامکو در ریاض

حمله به پالایشگاه آرامکو در ریاض

حمله به پالایشگاه آرامکو در ریاض
حمله به پالایشگاه آرامکو در ریاض
شنیده های بازار
تبلیغات
تبلیغات